ОСВЯЧЕННЯ ПРЕСТОЛУ ХРАМУ СВЯТОГО МИКОЛИ ЧУДОТВОРЦЯ У НОК КВЛ

25 вересня 2022 року митрополит Переяславський і Вишневський Олександр відвідав церкву в ім’я святителя Миколая Чудотворця, що на території Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна в місті Боярка, де звершив освячення престолу та відправив Божественну літургію. 15 квітня 2022 року церковна громада була прийнята до Православної церкви України.

На заході були присутні начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Ігор Гордійчук з дружиною, керівництво Навчально-оздоровчого комплексу  та прихожани громади.  

За богослужінням пролунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу, наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини, серед яких випускники Київського військового ліцею.

Після освячення архіпастир відслужив заупокійну літію за загиблими захисниками Батьківщини та вручив церковні нагороди тим, хто потрудився для відновлення храму. Серед нагороджених — генерал-майор Ігор Гордійчук, який був нагороджений орденом Православної церкви України Святого Aрхістратига Михаїла.