Пішов з життя Колесник Ігор Михайлович

10 жовтня 2022 року на 53-у році пішов з життя наш колега – Ігор Колесник. Несподівана смерть Ігоря Михайловича – болюча втрата для рідних, близьких, колег та його вихованців. Колектив Київського військового ліцею імені Івана Богуна втратив  справжнього друга, однодумця та наставника.

З 1995 року Ігор Михайлович проходив військову службу в КВЛ на посаді командира взводу – офіцера-вихователя 1 навчальної роти ліцеїстів. З 2004 по 2006 роки займав посаду командира 3 навчальної роти ліцеїстів – старшого офіцера-вихователя, з 2006 року був призначений на посаду заступника начальника навчальної частини ліцею. З 2010 року по 2013 рік проходив військову службу на посаді заступника начальника ліцею з навчальної роботи – начальника навчальної частини. У 2013 році полковник Колесник Ігор Михайлович пішов у відставку, але роботу в напрямку виховання військової молоді, майбутньої генерації Збройних сил України, вважав своїм покликанням, тому в цьому ж році повернувся працювати в ліцей на цивільну посаду, вихователя, спочатку 1-ї, а згодом – 3-ї навчальної роти ліцеїстів.

Ігор Михайлович мав теплі й дружні стосунки з колегами, за його велику душевну щедрість, мудрість та великий офіцерський цінний досвід, який він передавав наступному поколінню, військовій молоді, його поважали та цінували ліцеїсти.

Для всіх нас Ігор Михайлович був зразком виняткової порядності, людської гідності, доброзичливості, інтелігентності.

Колесник Ігор Михайлович за сумлінну та бездоганну службу в лавах Збройних сил України неодноразово був заохочений державними нагородами та знаками пошани Міністерства оборони України.

Нехай добрий, світлий спомин про Колесника Ігоря Михайловича  назавжди залишиться в серцях рідних, колег, друзів – усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була такою важливою в житті – у колі люблячої сім’ї та на роботі!

Вічна світла пам’ять!