«За перемогу! За волю народу!»

16 жовтня в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулися урочистості з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці,  Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та Української повстанської армії. Під час концертної програми звучали вірші у виконанні заслуженої працівниці культури України Зої Ружин, лунали пісні з уст народної співачки Ліни Царук, солістки театру «Долоньки» Насті Шилобрід, славетного колективу віртуозів-музикантів  Академічного ансамблю української музики «Дніпро».

У холі ліцею були представлені неймовірні полотна та хатня ікона видатного митця сучасності – заслуженого  художника України Олександра Охапкіна. Його творчість не лишає байдужими глядачів, де б вона не була представленою, бо кожне із полотен сповнене великою силою краси й любові… В експозиції були також автентичні рушники й мальовничі хустки Зої Ружин з колекції оберегів воїнів-захисників.

Керівництво та весь особовий склад Київського військового ліцею імені Івана Богуна висловлює вдячність нашим гостям та безпосередньо керівнику «Мистецького спецназу»  Зої Ружин за проведення святкового концертну. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.