ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

Особовий склад Київського військового ліцею імені Івана Богуна  вшановує пам`ять майора Григора Руслана Петровича, випускника КВЛ, який загинув 29 жовтня 2014 р. при виконанні бойового завдання на сході України.

В 1993 році він вступив до ліцею, після закінчення якого навчався в Одеському інституті Сухопутних військ. Після закінчення інституту в 1999 році Руслан Григор  розпочав військову кар’єру у рідному місті Біла Церква.

З 1999 по 2014 рік проходив військову службу в лавах Збройних сил України на посадах командира розвідувального взводу механізованого полку; командира розвідувального взводу механізованої роти; командира механізованої роти механізованого батальйону у місті Біла Церква.

72 окрема механізована бригада, у складі якої він проходив військову службу, виконувала завдання в зоні проведення АТО в с. Катеринівка, с. Довгенькому, с. Сонцеві, м. Волноваха. Поблизу с. Петрівське Волновахського району Донецької області 29 жовтня 2014 р. о 6 годині ранку під час бойового зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою противника Руслан Петрович загинув від отриманих поранень, несумісних з життям. Був похований на алеї Героїв у м. Біла Церква.

Указом Президента України від 26 лютого 2015 року Григор Руслан Петрович був нагороджений орденом «За мужність», йому було присвоєно звання «майор» (посмертно).

Керівництво та весь особовий склад Київського військового ліцею мені Івана Богуна висловлює співчуття рідним та близьким Руслана.

 Вічна пам’ять та низький уклін усім загиблим захисникам неньки України!

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

Поділитись: