Вівторок, 3 Жовтня, 2023
Новини

СЛАВА УКРАЇНІ! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Сьогодні Збройні сили України відзначають подвійне свято — День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ!

Це професійне свято воїнів, що складають основу бойової могутності та є непохитною міццю української армії.

Ракетні війська й артилерія є основною вогневою силою у військових операціях, вони виконують великий обсяг завдань з вогневого враження армії ворога,  тому ракетні війська та артилерія мають особливу пошану. Їх недарма називають “богами війни”, адже застосування артилерії у боях дає можливість здобути вогневу перевагу над ворогом.

Інженерні війська Збройних сил України – це війська переднього краю.  Військові інженери розчищають проходи через мінні поля й загородження супротивника, забезпечуючи просування наших військ. Результатом їхньої праці є тисячі знешкоджених вибухонебезпечних предметів, надійне фортифікаційне обладнання смуг оборонних рубежів, створена система інженерних загороджень.

Ми  вдячні нашим іноземним партнерам за військову допомогу Збройним силам України в наближені перемоги над армією країни-терориста. Вражає той факт, що за короткий термін наші воїни інженерних та ракетних військ, артилеристи опанували іноземні зразки озброєння та  влучно відпрацьовують ворожі цілі та об’єкти за допомогою потужних та високотехнологічних іноземних зразків озброєння, таких як гаубіци М777, HIMARS тощо.

  Ми пишаємось тим, що багато наших випускників обирають професію артилериста та безпосередньо з нею пов’язують подальшу службу в лавах Збройних сил України.

Наші вихованці – сьогоднішня потужна генерація офіцерського корпусу Збройних сил України, вони  гідно виконують свій військовий обов’язок, зміцнюючи обороноздатність неньки України, захищаючи територіальну цілісність країни та забезпечуючи її військову міць.

Вічна слава й пам’ять українським воїнам-артилеристам і військовим інженерам, які віддали своє життя, боронячи рідну землю від армії путінського злочинного режиму.

Низький уклін та шана усім, хто продовжує боротися за ПЕРЕМОГУ та МИР в Україні, а також безпеку й стабільність Європи загалом!

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                                       Ігор ГОРДІЙЧУК