СЛАВА УКРАЇНІ!ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Щорічно, 6 листопада,  ми відзначаємо річницю визволення Києва від нацистських окупантів. Битва за Київ стала виявом масового героїзму воїнів, але, на жаль, понад 240 тисяч із них загинули. Поруч із солдатами та офіцерами з ворогом билися партизани й підпільники — другий фронт.

Гітлерівська окупація Києва тривала 778 днів: з 19 вересня 1941-го до 6 листопада 1943 року.

Ми вдячні подвигу кожного воїна й завжди будемо пам’ятати,  якою ціною 6 листопада 1943 року столицю України було звільнено від нацистських окупантів.

            Зранку 24 лютого 2022 року кияни прокинулися від вибухів снарядів рашистської армії. Путінський злочинний режим хотів взяти під контроль Київ за 72 години, але орки не врахували міць Збройних сил України та незламність українського народу.

         Армія країни-терориста, маючи імперськи хворі амбіції,  256-й день поспіль намагається знищити благословенну Україну. Маючи великі втрати на полі бою, орки ракетами та дронами нищать будинки, вбивають мирне населення, руйнують цивільну інфраструктуру українських міст, її історичну та культурну спадщину. Але їм не зламати  духу вільного українського народу, який живе у вільній цивілізованій європейській  країні.

         На жаль, сьогодні, у ХХІ-му столітті, кияни на власні очі бачать обстріли та руйнування столиці України, яких завдають рашистські окупанти. Неможливо не провести аналогію зі страшними подіями 40-х років ХХ-го століття, у часи, коли Київ нищили нацистські окупанти.

         Незважаючи на давність злочину, увесь цивілізований світ пам’ятає і завжди буде пам’ятати про жахи нацизму.  Проводячи паралель між цими подіями, нащадки демократичних європейських держав будуть завжди бачити аналогію у фашизмі та рашизмі. 

Вічна слава й пам’ять українським воїнам різних років, які боронять неньку Україну задля ПЕРЕМОГИ та МИРНОГО життя.

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                                       Ігор ГОРДІЙЧУК

Поділитись: