ЗАВЕРШЕННЯ ІІ ЧЕРГИ РЕКОНСТРУКЦІЇ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ ІМЕНІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ АНДРІЯ КИЗИЛА

11 листопада 2022 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбувся захід, присвячений офіційному завершенню ІІ черги реконструкції спортивного комплексу імені Героя України Андрія Кизила.

Офіційний захід відкрив начальник ліцею генерал-майор Ігор Гордійчук. Серед почесних гостей були присутні: Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Анатолій Невмержицький та начальник відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Вікторія Тромса. А також президент Української асоціації футболу, член виконкому УЄФА Андрій Павелко та легенди українського футболу: олімпійський чемпіон Олексій Михайличенко, учасник трьох чемпіонатів світу Анатолій Дем’яненко та перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко.

Від Української асоціації футболу був нагороджений ювілейною медаллю «За вагомий внесок у розвиток українського футболу» начальник Київського військового ліцею Герой України генерал-майор  Ігор Гордійчук.

Після урочистої церемонії на стадіоні КВЛ відбувся товариський матч з футболу між командами ветеранів збірної України з футболу та збірною Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Пишаємось тим, що сьогодні головним арбітром цього матчу був український захисник Дмитро Кубряк, лікар-нейрохірург, який був звільнений з полону. 

З початку повномасштабної війни він оперував поранених воїнів  у лікарні міста Дніпра, потім, незважаючи на всі ризики, відправився до Маріуполя, аби рятувати життя нашим захисникам. Там потрапив у полон до рашистів і пережив найважчі п’ять місяців в Оленівці.

Поділитись: