Неділя, 24 Вересня, 2023
Новини

СЛАВА УКРАЇНІ! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Сьогодні Збройні сили України відзначають День сержанта! Формування професійного сержантського корпусу є одним із найважливіших завдань реформування та розвитку Збройних сил України. Успішне його виконання безпосередньо впливає на загальне підвищення бойової спроможності та рівень боєготовності підрозділів.

Національний сержантський корпус загартувався в боях з російськими окупантами, а здобутий ним унікальний бойовий досвід є підґрунтям для формування бойових підрозділів незламної та потужної української армії.

Ви – основа сучасного українського війська, беззаперечні лідери, зразковий приклад для підлеглих та надійна опора для своїх командирів.

Безперечною опорою для офіцерів-вихователів Київського військового ліцею імені Івана Богуна, зразком відданості військовій справі та професіоналізму для богунців є сержанти та старшини, які проходять військову службу в нашому славетному навчальному закладі – структурному підрозділі Міністерства оборони України.

Тож висловлюю щиру вдячність за вашу мужність та патріотизм. Особлива вдячність, кожному сержанту та старшині, які 24/7 боронять нашу неньку Україну від окупантів.

Бажаю вам міцного здоров’я та доброї бойової вдачі. Нехай у ваших родинах завжди панує мир та злагода!

Низький уклін та вічна пам’ять тим героям, які ціною власного життя виборювали територіальну цілісність та незалежність України.

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК