СЛАВА УКРАЇНІ! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

21 листопада ми відзначаємо знакове державне свято новітньої історії України – День гідності та свободи. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції гідності 2013 року.

В Україні це свято затверджує ідеали свободи й демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Особливо цінними для кожного українця є гідність і свобода, яку доводиться виборювати і відстоювати навіть зараз.  Сьогодні весь український народ об’єднався в боротьбі проти рашистської навали, проти його тоталітарного режиму, виборюючи не тільки загальнолюдські цінності, але й право на власну ідентичність, право жити в незалежній демократичній країні.

Ми вдячні за підтримку нашим європейським партнерам, які бачать та підтримують мужність і самопожертву українського народу.

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна виховання майбутньої еліти української армії спрямоване на формування розуміння єдності й цілісності України, почуття власної гідності й особистої відповідальності за долю держави. Тут зростають патріоти своєї держави, свого народу, які свідомо обирають найпочеснішу професію – захисників  Батьківщини.

Український народ обов’язково переможе над підступним ворогом, адже кожен українець має непереборне бажання жити, працювати та виховувати нащадків у своїй Батьківщині, де гідність, свобода, порядність та чесність будуть не тимчасовими конструкціями, а непорушними цінностями для всіх нас, для всього нашого суспільства.

Вшановуючи пам’ять полеглих героїв Революції гідності, найкращих синів та доньок, які віддали своє життя за Україну, ми маємо завжди пам’ятати, якою ціною дістається нам свобода та незалежність, маємо бути непохитними та непереможними в боротьбі за відновлення територіальної цілісності нашої держави.

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                                       Ігор ГОРДІЙЧУК

Поділитись: