З Днем створення Київського військового ліцею!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Щиро вітаю всіх з Днем Київського військового ліцею імені Івана Богуна!

Сьогодні, у 79-у річницю створення славетного навчального закладу, структурного підрозділу Міністерства оборони України, ми маємо честь відзвітувати перед державою, керівним складом Збройних сил України про здобутки педагогічного та виховного складу ліцею, досягнення наших вихованців.

У цей важкий для країни час, коли путінський режим робить марні спроби зламати моральний дух українського народу та анексувати територію неньки України, ми рішуче рухаємось вперед, виконуючи завдання держави щодо виховання потужного майбутнього офіцерського корпусу Збройних сил України.

Ми виховуємо порядних, освічених та вмотивованих на подальше здобуття освіти у військових вишах юнаків та дівчат. Наразі наша військова молодь стала ще біль мотивованою на здобуття знань та вмінь, адже вони розуміють, що незалежність та мирне життя країни – це не лише робота політиків та дипломатів, але й Збройних сил України.

За кожним успіхом ліцеїстів-богунців – напружена та копітка праця великого та дружнього колективу висококваліфікованих фахівців, які забезпечують якісний навчально-виховний процес.

Багато зроблено, ще більше творчих задумів ми маємо втілити в життя. Але найголовніше – кожний з ліцеїстів-богунців свідомо й наполегливо крокує шляхом досягнення своєї мети, своєї мрії – стати офіцером Збройних сил України! 

Висловлюю слова глибокої вдячності усім тим, хто докладає максимум зусиль на шляху виховання та навчання майбутньої еліти українського війська.

За довгу історію існування наш навчальний заклад надав путівку в життя тисячам юнаків, більшість із яких пов’язала свою професійну діяльність зі Збройними силами. Так, у 2022 році ми не лише досягли позначки у 86% вступу наших випускників до ВВНЗ Міністерства оборони України, але й маємо багато схвальних відгуків від командування вишів за якісну інтелектуальну та фізичну підготовку вихованців ліцею.

Головна мета нашого навчального закладу – виховати порядних громадян, патріотів неньки України,  високоінтелектуальних членів суспільства, фанатів спорту та військової справи.

Тисячі випускників нашого навчального закладу з 2014 року героїчно боронять неньку Україну від рашистської навали.

Серед випускників ліцею 7 воїнів мають звання Герой України, на жаль, 4 з яких посмертно. Прізвища 34 загиблих випускників та військовослужбовців постійного особового складу ліцею навічно вкарбовані у «Книгу пам’яті» КВЛ та в наших серцях, які залишилися вірними присязі до останнього подиху. Низький уклін та вічна пам’ять мужнім синам своєї Батьківщини.

Вітаю всіх з річницею ліцею та бажаю всім перемоги та миру, міцного здоров’я, визначних досягнень на професійній ниві, а нашим вихованцям – віри у свої сили та наполегливості в оволодінні знаннями!

Шана усім, хто наразі продовжує боротися за мир в Україні!

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Слава незламним Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                                       Ігор ГОРДІЙЧУК

Поділитись: