День пам’яті жертв голодоморів.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Щороку, у четверту суботу листопада, українців об’єднує важка дата — День пам’яті жертв голодоморів.

У ХХ столітті комуністичним тоталітарним режимом було штучно створені голодомори українського народу – інструментарій геноциду проти нації та існування держави загалом.

Ці жахливі події в нашій історії забрали мільйони життів мирного населення, спустошили сотні сіл, які назавжди зникли з мапи.

Досить довго кримінальна радянська влада намагалася приховувати ці злочини. На десятиліття можна засекретити архіви, навіть переписати історію на догоду ідеології рашистської імперії, але в пам’яті народу вона зберігає правду. Хто не пам’ятає минулого, той не має майбутнього.

І знов через роки рашистська орда намагається ідеологічно та фізично знищити Україну – незалежну європейську державу. Вони створюють передумову гострої продовольчої кризи не тільки в Україні, а й у світі. Країна-терорист нищить наші міста, життєво важливі інфраструктури, краде все на своєму шляху: збіжжя, сільськогосподарську техніку тощо. Завдає непоправної шкоди довкіллю нашої країни, зокрема нашим плодовитим землям.

Мужні воїни Збройних сил України викорінюють кремлівську нечисть з нашої благословенної землі, відновлюючи територіальну цілісність Батьківщини. Наша армія титанічно 24/7 протидіє ворогу, що унеможливлює кризу в життєво важливих сферах країни та в європейських країнах зокрема.

Адже постачання українського збіжжя країнам, які найбільше його потребують, це особисте зобов’язання нашої держави. Наш народ пам’ятає жахи голодоморів у ХХ столітті й робить все необхідне, щоб подібне не повторювалось в майбутньому. Україна й надалі виступає та готова бути гарантом продовольчої безпеки у світі.

Вічна пам’ять безвинним жертвам – мільйонам померлих українців.

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                                       Ігор ГОРДІЙЧУК