СЛАВА УКРАЇНІ! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера – свято тих, хто за покликом серця, за моральним обов’язком йде на допомогу іншим,  не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Потужний волонтерський рух в Україні, який зароджувався ще на Майдані та під час подій Революції гідності, набув нового звучання й змісту:  волонтерський рух став взірцем громадянської позиції та самоорганізації українського суспільства.

У 2014 році, коли на нашу святу землю віроломно вторглися рашистські окупанти, саме волонтерський рух надавав колосальну допомогу  із забезпечення потреб воїнів нашій армії, що значно покращувало виконання бойових завдань, збереження життя захисників.

 Також важко переоцінити роль волонтерської діяльності в період боротьби із коронавірусною інфекцією COVID-19, який вирував у країні. 

Сьогодні, під час повномасштабної війни, путінський злочинний режим, не маючи переваг на полі бою, марно намагається зламати вільний козацький дух українського народу. Адже ані зимовий холод, ані темрява, ані будь-які інші прояви терору не допоможуть терористичній країні підкорити нас. Тисячі українців об’єдналися в допомозі одне одному – саме тим, хто постраждав від злочинів російської орди.

Українська діаспора по усьому світу долучилася  до волонтерської спільноти,  що рятує життя та долі людей. Адже єднання – це запорука успіху.

Ми дуже вдячні іноземним партнерам, які приєдналися до волонтерської допомоги нашому незламному народу, та мужнім  воїнам Збройних сил України, котрі виборюють перемогу над армією країни-агресора, стоять на варті світлого демократичного майбутнього неньки України.

Низький уклін кожному, хто долучився до волонтерської діяльності  заради добрих справ, за відданість та справжній патріотизм.

Упевнений, доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме й процвітатиме. Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                                       Ігор ГОРДІЙЧУК

Поділитись: