Вівторок, 3 Жовтня, 2023
Новини

СЛАВА УКРАЇНІ! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Щиро вітаю представників незламних та непоборних Збройних сил України з професійним святом!

Щороку, 6 грудня, українці відзначають важливе державне свято – День Збройних сил України. Цьогоріч це 31-а річниця від дня створення незалежного потужного військового формування, але в той же час історія  нашої української армії сягає кількох століть, і її героїчний шлях нерозривно поєднаний із усіма історичними етапами становлення та розвитку Української держави.

Найщиріші вітання всім тим, хто сьогодні зі зброєю в руках у складних умовах сучасної війни, вдень і вночі, у мороз і спеку під ворожим вогнем і обстрілами злагоджено вирішують важкі завдання захисту суверенітету та територіальної  цілісністі ненки України, забезпечуючи героїчний супротив рашистській орді.

У Київському військовому ліцеї навчаються 21 хлопець та дівчина, чиї батьки віддали своє життя, захищаючи Батьківщину. Більшість батьків наших вихованців та постійного офіцерського складу є учасниками АТО, ООС та наразі виконують бойові завдання, знищуючи ворожу армію, яка вторглася на територію нашої благословенної України.

Тисячі наших випускників після закінчення військових вишів стали на захист суверенітету нашої держави, її демократичного майбутнього в боротьбі з країною-терористом. Пишаємося тим, що за  особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України сімом нашим випускникам присвоєно звання Героїв України.

У цей день ми вшановуємо пам’ять наших загиблих героїв: 31 випускника ліцею та 3 військовослужбовців постійного складу, які до останнього подиху залишилися вірними військовій присязі, героїчно захищали кордони незалежної та незламної України.  

Схиляємо голову перед найкращими, мужніми синами та доньками своєї Батьківщини.

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                                       Ігор ГОРДІЙЧУК