УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

6 грудня 2022 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних сил України.

У цей святковий день особовий склад ліцею, офіцери, вчителі, вихователі та працівники зібралися в клубі навчального закладу. З привітальним словом до всіх присутніх звернувся начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Ігор Гордійчук.

Він зауважив, що Україна пишається своїм військом, яке, відродившись в умовах війни з російськими окупантами, пройшло горнило випробувань, зміцніло, відновило боєздатність, набуло безцінного бойового досвіду, наростило оперативні спроможності. Ігор Володимирович зазначив, що сьогодні зі зброєю в руках найкращі сини та доньки неньки України в складних умовах сучасної війни, вдень і вночі, незважаючи на погодні умови, під ворожим вогнем та обстрілами злагоджено вирішують важкі завдання захисту суверенітету та територіальної  цілісності Батьківщини, забезпечуючи героїчний супротив рашистській орді.

Після виступу очільника ліцею був оголошений святковий наказ про заохочення особового складу від Головнокомандувача Збройних сил України, Міністра оборони України та начальника Київського військового ліцею.

Також до військового ліцею з привітальною концертною програмою завітав Національний президентський оркестр. Особовий склад ліцею висловлює вдячність за неймовірний виступ, захопливі емоції та враження кращому оркестру України.