300 РІЧНИЦЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ

9 грудня 2022 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбувся літературно-мистецький захід, присвячений 300-й річниці від дня народження Григорія Савича Сковороди — видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога.

На зустрічі були присутні начальник ліцею генерал-майор Ігор Гордійчук, представники навчальної частини та богунці навчальних рот.

Захід розпочала звідувачка бібліотеки Олена Дмитрук, яка розповіла ліцеїстам про життєвий та творчий  шлях Григорія Савича, про його інноваційні та сучасні погляди, які так важко сприймалися в ті часи. Олена Миколаївна зазначила, що без перебільшень, він був культурним проривом свого часу: свіжим голосом, із сучасними поглядами й широким світоглядом, одним із національних героїв України, про якого мають знати українці.

Під час творчої зустрічі відбувалися дуже жваві обговорення, які стосувалися видатного поета. Ліцеїсти ділилися маловідомими цікавими фактами про Григорія Сковороду.

Очільник ліцею Ігор Володимирович подякував усім учасникам літературного заходу за змістовність та оригінальну сучасну подачу інформації про національного героя України, яким  пишається український народ.