СЛАВА УКРАЇНІ!  ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Щиро вітаю всіх із Днем Сухопутних військ Збройних сил України — головного носія бойової могутності держави!

Це свято мужніх та відданих своїй справі воїнів, які в складних умовах сучасної війни забезпечують обороноздатність, захист державного суверенітету в боротьбі з армією країни-агресора.

Сьогодні Сухопутні війська за обсягом покладених завдань і своїм призначенням відіграють вирішальну роль у звільненні нашої благословенної України. Вони одними з перших  стали на шляху рашистської орди та продовжують впевнено знищувати ворожих окупантів на нашій території.

Маючи боєздатне військо, потужну зброю й техніку в поєднанні з професійною майстерністю та високим моральним духом, вони, безперечно, є незламною міццю Збройних сил України та нездоланною перешкодою для російського агресора.

Для вихованців Київського військового ліцею імені Івана Богуна воїни Сухопутних військ є прикладом доблесті й відваги, вірності військовій присязі.

Після закінчення ліцею більшість юнаків та дівчат поміж вищих військових навчальних закладів обирають саме Національну академію Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Ми пишаємось тим, що багато наших випускників проходить військову службу у військових підрозділах механізованих, танкових, інженерних, ракетних військ і артилерії, артилерійської розвідки Збройних сил України.

Тисячі наших випускників після закінчення військових вишів стали на захист суверенітету нашої держави, сімом із яких присвоєно звання Героїв України.

Золотими літерами в історію нашого славетного закладу вписані імена 3 військовослужбовців постійного складу ліцею та 31 випускника КВЛ,  які до останнього подиху залишилися вірними військовій присязі, героїчно захищали кордони незалежної та незламної України.  Серед яких: Герой України Андрій Кизило та Олександр Шаповал закінчили Національну академію Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Юрій Білобров, Руслан Григор та Андрій Безручак закінчили Одеський інститут Сухопутних військ. Виконуючи бойові завдання та будучи вірними військовій присязі, вони геройськи загинули, захищаючи рідну землю від клятого російських окупантів. Вічна світла пам’ять їм!

Ми завжди будемо пам’ятати кращих синів та доньок України, які в складі Сухопутних військ Збройних сил України до останнього подиху захищали свою державу від ворога.  Велика шана, подяка та низький уклін всім мужнім захисникам рідної землі, їх жертовності та героїзму!

Бажаю всім представникам Сухопутних військ Збройних сил України міцного здоров’я, щастя, професійного зростання, злагоди та добробуту в родинах!

Слава волелюбному, працелюбному та незламному українському народові!

Слава Україні! Слава її Збройним силам! Слава Сухопутним військам!

З повагою

Начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                     Ігор ГОРДІЙЧУК