У КВЛ ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ

12 грудня 2022 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулися урочистості, присвячені Дню Сухопутних військ України. З привітальним словом до всіх присутніх звернувся начальник ліцею Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук. Він зауважив, що Україна пишається  головним носієм бойової могутності держави — Сухопутним військом Збройних сил України.

На урочистості відбулася церемонія нагородження особового складу: згідно з наказом Головнокомандувача Збройних сил України за вірність українському народові та військовій присязі, особисту мужність і самовідданість та з нагоди Дня Сухопутних військ України почесним нагрудним знаком «Сталевий хрест» нагороджено штаб-сержанта Олексія Луполова. 

Згідно з наказом командувача Сухопутних військ Збройних сил України за значний особистий внесок у справу розвитку та забезпечення життєдіяльності Збройних сил України та з нагоди Дня Сухопутних військ був заохочений особовий склад ліцею: нагрудним знаком «Сухопутні війська України» — старший солдат Вячеслав Борисов, почесним нагрудним знаком «За службу» — штаб-сержант Павло Шовкун.

Відповідно до наказу начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна був заохочений особовий склад ліцею: грамотами, подяками та черговими навчальними званнями.

На заході був присутній старший сержант Полупанов Максим Анатолійович, повний кавалер ордена «За мужність», героїчний захисник «Азовсталі» та Маріуполя.

Максим Анатолійович привітав військову молодь зі святом, побажав стійкості духу та вірності обраній почесній справі. 

Богунці мали змогу поспілкуватися з легендарним воїном. Вони почули розповідь від Максима Анатолійовича, безпосереднього учасника тих важких боїв, про незламність воїнів українського війська, про вірність присязі в ім’я неньки України. Юнаки залишилися під неймовірним враженням від знайомства з легендарним захисником.