СЛАВА УКРАЇНІ! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Щиро вітаю всіх із Днем святого Миколая Чудотворця. Це свято справжнє торжество добра й любові – одне із найсвітліших та найбільш шанованих християнських свят.
В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника і покровителя дітей. Це свято символізує надію та віру в краще майбутн
Сьогодні, як ніколи, ми бажаємо одне одному здійснення заповітних мрій, щирих сподівань заради щастя дітей, наших вихованців, усіх тих, хто потребує нашої любові й турботи.
Щирою молитвою об’єднана нація з втіленням любові в добрі справи завжди робить чудеса.
Миру вам і добра, злагоди, душевного родинного затишку, світлої радості та веселого свята! Нехай святий Миколай освятить вас найкращими людськими чеснотами й благословить на добрі справи.
Ми завжди будемо пам’ятати кращих синів та доньок України, які до останнього подиху захищали свою державу від ворога.
Велика шана, подяка та низький уклін усім мужнім захисникам рідної землі! Завдяки їх жертовності та героїзму ми сьогодні можемо подарувати нашим дітям святковий настрій.
Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!
Слава Україні!
Слава Збройним силам України!

З повагою

Начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна
Герой України
генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК