МЕТОДИЧНІ ЗБОРИ

Протягом тижня начальник Київського військового ліцею імена Івана Богуна генерал-майор Ігор Гордійчук провів ряд методичних зборів з вчителями української мови, з фізичної підготовки, з англійської мови та математики. На зборах були присутні заступники начальника ліцею, офіцери навчального відділу та командири навчальних рот.

Основне питання яке було розглянуто, це готовність викладацького складу та командирів підрозділів до проведення наступного навчального семестру. Були також розглянуті проблемні питання, які були підняті вчителями щодо забезпечення навчально-освітнього процесу необхідними технічними засобами та літературою.

Основну увагу начальник ліцею приділив впровадженню в навчальний процес нових методів навчання, які застосовуються в передових країнах Європи. Начальник ліцею також наголосив вчителям, що випускник Київського військового ліцею імені Івана Богуна повинен мати обсяг знань високого або не нижче середнього рівня.

Протягом зборів було розглянуто ряд інших проблемних питань, які виникли протягом попереднього семестру. Зважаючи, що значна частина ліцеїстів навчається дистанційно, було розглянуто можливості щодо покращення навчання за допомогою додаткових занять, особливо з ліцеїстами старшого курсу, яким необхідно буде проходити ЗНО. Всі проблемні питання виявлені керівництвом ліцею вході проведення даних зборів взято до уваги та поставлені завдання щодо їх вирішення.