СЛАВА УКРАЇНІ! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

22 січня наш народ відзначає День Соборності України — величне національне свято, що стало символом об’єднання всієї держави.

Соборність для української нації – це ключовий аспект усвідомлення спільної ідентичності, мови, культури, глибинної історії та непорушного бажання жити у вільній, незалежній та соборній країні.

У цей день 104 роки тому відбулась одна з найбільш знакових подій в історії української державності та національно-визвольних змагань.

Його відзначення символізує збереження світлої пам’яті всіх жертв за ці роки, принесених українським народом на вівтар незалежності. Сьогодні, як ніколи, український народ згуртований та єдиний навколо прагнення самоідентичності нації, збереження територіальної цілісності країни.

Для кожного українця цінності свободи та демократії, толерантність та доброчесність були й залишаються фундаментальними.

Сьогодні найкращі сини та доньки неньки України відстоюють незалежність, соборність та самостійність країни в боротьбі з рашистською навалою. Адже в нас одна Батьківщина, а ми єдиний народ!

Нехай нас згуртує любов до неньки України, надасть сил та наснаги для здійснення великої мети — процвітання незалежної, демократичної, могутньої України. Саме це стане надійною запорукою добробуту народу й злагоди в нашому спільному домі – Україні.

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому українському народові!

Слава Україні!

Низький уклін воїнам незламних та непереможних Збройним сил України, які захищають право кожного громадянина нашої країни жити у вільній, демократичній і суверенній державі!

З повагою

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК