У КВЛ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «13 ВІРШІВ АБО БИТВА ЗА ІРПІНЬ ЗМІНИЛА СВІТ»

26 січня в бібліотеці Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбувся захід — презентація книги «13 віршів або битва за Ірпінь змінила світ» українського письменника, оборонця Ірпіня з позивним «письменник» і вчителя методичної комісії з військових дисциплін Мартинюка Сергія Яковича.

З 24 лютого 2022 року Сергій Мартинюк з власною мисливською зброєю став на захист рідного міста Ірпіня. Саме тому організатори заходу хотіли провести паралель незламності України: між боєм під Крутами 1918р. і обороною Ірпіня 2022 р. У цих двох битвах українці показали найкращі риси нашого народу: сміливість, хоробрість, мужність, відважність, гідність. Письменник коротко розказав про оборону Ірпіня, як писалися вірші. Сергій Мартинюк продекламував дещо зі своєї поезії.

Сергій Мартинюк провів презентацію « Українська Вікіпедія ». Розказав про важливість Вікіпедії в сучасній історії України й розповів ліцеїстам, як можна співпрацювати з редакторами сайту.

 Наприкінці зустрічі начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Ігор Гордійчук подякував Сергію Мартинюку за творчість, любов та відданість Батьківщині.