СЛАВА УКРАЇНІ! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПОБРАТИМИ Й ПОСЕСТРИ! ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ, УСІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Від себе особисто та від усього особового складу Київського військового ліцею імені Івана Богуна вітаю військовослужбовців морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил з професійним святом – Днем морської піхоти України!

Це свято – данина відданості та мужності морських піхотинців, які завжди готові  виконати бойові завдання на суші, з моря та з повітря. Морська піхота завжди була й залишається важливою складовою бойового потенціалу Військово-морських сил Збройних сил, долаючи значні фізичні та психологічні навантаження, впевнено виконуючи завдання за будь-яких умов бойової обстановки в протистоянні з російським агресором.

Серед випускників ліцею є багато тих, хто пов’язав своє майбутнє саме з морською піхотою. Пишаємося кожним із них, їхньою відвагою та відданістю! Так,   морпіх Герой України підполковник Бова Євгеній Петрович є для військової молоді прикладом,  взірцем безмежної відданості незламній Україні та військовому обов’язку.

Пишаємося тим, що в нашому славетному навчальному закладі Міністерства оборони України проходять службу морські піхотинці, які мають великий досвід участі в бойових діях  проти рашистських окупантів. Для військової молоді вони є прикладом звитяги, мужності, вірності Батьківщині та українському народу.

Кожного року з-поміж вищих військових навчальних закладів  Міністерства оборони України випускники ліцею обирають для продовження навчання саме Військову академію м. Одеси,  факультет Десантно-штурмових військ та морської піхоти.

У цей день ми згадуємо мужніх морпіхів, які загинули в боротьбі з підступним ворогом за незалежність нашої держави, збереження демократичних цінностей.

Щиро вітаємо особовий склад і ветеранів морської піхоти та вдячні  за стійкість, мужність і самопожертву під час захисту територіальної цілісності України.

Бажаю вам та вашим родинам перемоги, міцного здоров’я, добробуту, незламності духу.

Слава волелюбному, працелюбному та мужньому  українському народові! Велика шана та низький уклін мужнім захисникам неньки України!
Слава непереможній українській морській піхоті!
Слава Україні!З повагою

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор Ігор Гордійчук