Неділя, 24 Вересня, 2023
Новини

ВІТАЄМО  БОГУНЦІВ З ВІДЗНАКАМИ

Начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Ігор Гордійчук привітав богунців з досягненнями в навчанні та спорті за результатами ІІ семестру 2022-2023 навчального року.

13 ліцеїстів старшого курсу були нагороджені нагрудним знаком Київського військового ліцею « За успіхи у навчанні ІІ ступеня», 4 ліцеїсти нагороджені нагрудним знаком Київського військового ліцею « За успіхи у навчанні І ступеня».  Нагрудний знак « За успіхи у вивченні англійської мови ІІ ступеня» отримали 29 вихованців, а 3 богунці здобули нагрудний знак « За успіхи у вивченні предмету Захист України », 3 ліцеїсти були нагороджені нагрудним знаком « Кращий стрілець» .

Також вітаємо ліцеїстів, яких сьогодні заохотив Ігор Володимирович  почесною відзнакою — званням «старший ліцеїст» з отриманням відповідного нагрудного знака та чергового навчального звання «віцесержант» і «молодший віцесержант».

Керівництво та особовий склад Київського військового ліцею імені Івана Богуна вітає військову молодь з високими показниками в навчанні та бажає подальших звершень та перемог.