Неділя, 24 Вересня, 2023
Новини

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Шановні рятівники, вогнеборці, ветерани пожежної служби!

17 вересня країна відзначає День рятівника, що відповідно до Указу Президента України був встановлений у 2008 році. Цей день об’єднує людей мужніх професій: працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян, які зробили свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя та здоров’я людей.

Рятівники – це люди, які з гідністю виконують покладені на них державою обов’язки: порятунок людей, їхніх матеріальних надбань від вогняної стихії та інших надзвичайних ситуацій.

У цей непростий для країни час у війні з росією внесок українських рятувальників неоціненний. Вони допомагають боротися з руйнівними наслідками ворожих бомбардувань, на їх плечах лежить місія порятунку людей, розмінування территорій, пошуку постраждалих під завалами і збереження якомога більшої кількості життів.

Це люди, які жодного разу не стояли осторонь, ховаючись за чиїмись спинами від будь-якого лиха, що відбувалося на теренах нашої країни.

Шановні рятівники, прийміть найкращі побажання нових сил та наснаги, міцного здоров’я та щастя, сімейного затишку й благополуччя, мужності, злагоди та нових професійних звершень в ім’я розбудови нашої держави. Нехай вас не залишає лицарський дух людяності та впевненості у своїх силах і завжди супроводжує прагнення допомогти тим, хто найбільше потребує вашої допомоги.
Вічна пам’ять і слава героям, які віддали своє життя, виконуючи службові обов’язки.

Слава працівникам цивільного захисту України!
Слава Україні!

Колектив Київського військового ліцею імені Івана Богуна