Присвоєння звання Героя України (посмертно) Соколовському Богдану Сергійовичу.

Просимо підтримати петицію про присвоєння найвищої державної нагороди – почесного звання «Герой України» ( посмертно) відважному патріоту, хороброму захиснику нашої держави, військовослужбовцю Збройних Сил України, Соколовському Богдану.

Соколовський Богдан Сергійович, 20.06.2000 року народження, м. Вінниця.
Випускник 2 взводу 3 навчальної роти Київського військового ліцею імені Івана Богуна 2018 року.
Богдан був заступником командира взводу № 4, роти № 1, батальйону № 2, полку управління поліції особливого призначення № 2, штурмового полку «Цунамі». Він не зміг стояти осторонь та поповнив ряди добровольців -захисників України. Разом з побратимами боронив цілісність нашої держави поблизу Бахмута, із надлюдською стійкістю та мужністю, утримуючи свої позиції на фронті, стояв до останнього подиху.
04.09.2023 року загинув, під час виконання бойового завдання, пов‘язаного із відсіччю збройної агресії російської федерації проти України.
Богдан із честю та гідністю виконав свій обов‘язок громадянина України, патріота, щодо захисту своєї держави. До останньої хвилини життя залишався вірним своїм побратимам, своєму народу та своїй Батьківщині. Ми пишаємось Богданом, не кожен чоловік зможе дивлячись смерті в очі – стояти з побратимами пліч – о – пліч, ціною власного життя – мужньо боротися за свободу своєї країни.
В свої такі не великі роки він мав багато планів, які на жаль не встиг втілити в життя. Для всіх нас він був та залишиться Героєм.
Богдану було лише 23 роки…Любив Україну! Боровся за Україну! Загинув заради України! Кажуть, Герої не вмирають, поки ми пам‘ятаємо про них.
Просимо всіх небайдужих підтримати петицію щодо присвоєння почесного звання «Героя України» (посмертно) та вшанувати пам‘ять нашого захисника Соколовського Богдана.

Вічна слава, памʼять і шана всім, хто віддав своє життя за наше мирне небо,
Незалежність України!
Слава Україні!

https://petition.president.gov.ua/petition/205892?fbclid=IwAR3Sfw0CXuiFCDuukl96CdPFpgNo9gD0xXrauoCneZXicn4azWwhBk1N2hE

Поділитись: