IMG_0016-min

 ВИКЛАДАННЯ ХІМІЇ У КВЛ НА ВИСОКОМУ МЕТОДИЧНОМУ РІВНІ

26 січня 2018 року згідно з планом навчально-виховної роботи у 1 взводі 1 навчальної роти відбувся відкритий урок з хімії на тему «Альдегіди», який провела кандидат педагогічних наук, Заслужений вчитель України Шевченко Алла Миколаївна.

Метою уроку було формування предметних, загально предметних і ключових компетентностей засобами поєднання групової, фронтальної та індивідуальної форм організації навчальної діяльності ліцеїстів.

Застосування групової роботи сприяло не тільки посиленню мотивації ліцеїстів до навчання, підвищенню навчальних досягнень, а й формувало кращі особистісні якості майбутніх офіцерів.

Під час уроку Алла Миколаївна навчала ліцеїстів організовувати свою пізнавальну діяльність згідно з поставленим теоретичним завданням, розраховувати власний час, формувала комунікативні якості, здатність працювати в команді, займатися самоосвітою, приймати рішення на основі здобутих знань.

У процесі викладення навчального матеріалу вона наголошувала на значимості хімічних знань у практичній діяльності, військовій справі, здоров’я збереженні.

Присутні на уроці методист навчального відділу Клюй О.А., вчителі Россоха О. Г., Вовк О.І. зазначили, що заняття було проведено на належному науковому та високому методичному рівні.

IMG_0027-min

IMG_0037-min

IMG_0033-min