ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ XVI ЗИМОВОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЮНАЦЬКОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ

З 21 по 28 січня 2023 року в італійському регіоні Фріулі-Венеція-Джулія відбувся XVI зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль.

 Серед українських учасників на ЄЮОФ було представлено 27 юних атлетів, які виступили в  9-ти видах спорту.

Військова молодь Київського військового ліцею імені Івана Богуна пишається здобутками юних олімпійців української збірної, яка увійшла до 15 найкращих у медальному  заліку ЄЮОФ-2023.

У нашому навчальному закладі виховується та зростає високомотивована молодь, фанати військової справи та спорту.

Сьогодні богунці мали можливість долучитися до церемонії закриття XVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2023, яку було проведено у стінах нашого закладу. Захід був ініційований представниками Національного олімпійського комітету України (НОК) в рамках виховання юного покоління та долучення до здорового способу життя.

Серед гостей були: керівник Луганського обласного відділення НОК Віктор ОСТРЄЦОВ, бронзова призерка Олімпійських ігор 2000 (м. Сідней) Ірина ЯНОВИЧ, спеціалісти Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Наталія СКРИПНИК та Олексій ГОЛОЛОБОВ. Ліцеїстів  ознайомили з історією виникнення Олімпійських ігор та досягненнями наших спортсменів, сьогоденням українського спорту.

Також було нагороджено грамотами та пам’ятними брошурами (англійською мовою) ліцеїстів, які мають найкращі досягнення в спорті: СЛІПЧЕНКА Єгора (41 навчальний взвод), МАЗУР Анастасію (62 навчальний взвод), ІЛЛІЧОВА Єгора (43 навчальний взвод). Цей спільний захід ще раз свідчить про продовження тісної співпраці з НОК у питаннях фізичного виховання та спорту ліцеїстів, мотивації до спортивних досягнень та реалізації свого потенціалу заради нашої перемоги!

Поділитись: