ТУРНІРУ З ХОРТИНГ-ФЕХТУВАННЯ У ВІЙСЬКОВОМУ ЛІЦЕЇ

8 листопада 2021 року у Київському військовому ліцею імені Івана Богуна відбулося урочисте відкриття турніру з хортинг-фехтування (Український шабельний бій).

Начальник ліцею генерал-майор Ігор Гордійчук відкрив захід та звернувся до гостей турніру і ліцеїстів про необхідність відроджувати національні традиції. Також, Ігор Володимирович зауважив що ми завдячуємо можливості спокійно навчатися, займатися спортом та жити у своїй країні військовим які наразі знаходяться на передовій.

На початку турніру організатори розповіли військовій молоді про цей вид спорту, про його походження та основні правила ведення бою. 

Голова організаційного комітету – президент Національної федерації хортинг фехтування УкраїниРоман Фалєєв представив учасників змагань ліцеїстам.

Турнір проходив у індивідуальному залікузатверджених Національною федерацією хортинг фехтування України, у розділі змагань «Шабельний двобій» і за категоріями зброї «синтшабля» серед дорослих чоловіків та жінок від 18 років.

Мета цього заходу:  розвиток і популяризація хортинг фехтування в Україні,  поширення сучасних українських спортивно-бойових мистецтв, підвищення рівню національно-патріотичної культури та свідомості громадян України, пропаганда здорового способу життя та національних спортивно-бойових мистецтв серед ліцеїстів. Керівництво та особовий склад ліцею вдячні  заступнику голови організаційного комітету – президента Національної федерації військово-прикладного хортингу України – Сергію Полторацькому за ініціативу введення хортинг-фехтування як окремогогуртка у ліцеї. Вже місяць як працює цей гурток якій з задоволенням відвідують наші вихованці.

Поділитись: