У КВЛ ВІДБУЛИСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТУ СЕРЕД МОЛОДІ

20 травня 2023 року на базі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулися Всеукраїнські змагання з перетягування канату серед молоді 15-17 років.

Співорганізаторами  чемпіонату стали: Федерація найсильніших атлетів України з перетягування канату, Київське міське відділення Комітету фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України та Київський військовий ліцей імені Івана Богуна.

У  змаганнях на базі славетного навчального закладу Міністерства оборони України взяла участь 21 команда  (16 команд – юнаків, 5 команд – дівчат) з 5 регіонів України. Загальна кількість: 140 осіб учасників з 13 закладів освіти.

Під час урочистого відкриття змагань Заслужений академічний ансамбль пісні й танцю Збройних сил України привітав гостей та учасників заходу своїм виступом. 

Чемпіонат проводиться з метою популяризація здорового способу життя та розвитку  любові до спорту.

У неймовірно напруженій боротьбі три призових місця серед юнаків посіли три команди Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Та перше призове місце серед дівчат виборола також команда КВЛ.

Керівництво ліцею висловлює вдячність співорганізаторам змагань. Дякуємо всім учасникам змагань за яскраве видовище, здорову конкуренцію та неймовірний командний дух, який панував на нашому спортивному майданчику.

Поділитись: