ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ  ТУРНІР З ФУТБОЛУ «КУБОК ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ АНДРІЯ КИЗИЛА»

29 квітня 2023 року на базі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбувся Всеукраїнський  турнір з футболу «КУБОК ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ АНДРІЯ КИЗИЛА».

Цей турнір у КВЛ був започаткований у 2018 року для вшанування пам’яті випускника ліцею Героя України майора Кизила Андрія Олександровича.

Для участі в турнірі були запрошені команди військових (військово-морських ліцеїв) та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою. У турнірі брали участь 6 команд: Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Навчально-оздоровчого комплексу КВЛ,  Військово-морського ліцею імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного, Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, Волинського обласного  ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні та Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області.

Захід відвідали перший заступник начальника Військової адміністрації Києва генерал-майор Володимир Кидань, голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Наталія Кондрашова, народний депутат України Анна Пуртова, президент УАФ Андрій Павелко, легенди українського футболу Олег Протасов та Анатолій Дем’яненко, перший віцепрезидент УАФ  Вадим Костюченко, президент Національного реєстру рекордів України Валентин Щербачов та  співорганізатор турніру президент благодійного фонду «МіСт» Сергій Ісаєнко.

За підсумками групового етапу змагань у матчі за третє місце зустрілися команди  Військово-морського ліцею імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного та Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. У запеклій боротьбі ІІІ призове місце здобула команда міста Лева.

У фіналі на футбольному полі зійшлися дві найпотужніші команди:  Київського військового ліцею імені Івана Богуна та Волинського обласного  ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Після напруженої боротьби в основний час гра закінчилася з рахунком 0:0, а  за підсумками післяматчевих пенальті – з результатом 3:2. Перемогу здобула команда КВЛ.

Керівництво та особовий склад ліцею вітає всіх учасників турніру з неймовірною грою та бажає не зупинятися на досягнутих результатах.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, вибудовування нових проєктів між військовими ліцеями, адже здорова конкуренція між військовою молоддю – це потужний мотиватор самовдосконалення  майбутньої генерації офіцерського корпусу Збройних сил України.

Поділитись: