Закриття турніру з волейболу в ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, присвячений загиблому на Майдані Незалежності Устиму Голоднюку

Протягом 3 днів в ліцей імені Героїв Крут м.Львів ми жили волейболом: 15 команд військових ліцеїв змагалися на турнірі-меморіалі пам’яті Героя України Устима Голоднюка. Всього було зіграно 37 матчів, які допомогли визначити переможців. Особливо напруженою видалася фінальна гра, яка вимагала максимальної зібраності, витримки, фізичного стану та зіграності команд.

Начальник ліцею полковник Юрій Гусар у своєму заключному слові проанонсував наші наступні спільні проєкти та змагання. Та пообіцяв на наступний раз більше показати місто Львів і його красу.

Голова суддівської колегії, президент Федерації волейболу Львівщини Володимир Левків зазначив, що деякі команди гартувалися і вчилися проявляти свій бійцівський характер вже на спортивному майданчику. І просто-таки на очах виростали в майстерності.

Переможцями стала команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

Вітаємо всіх переможців і учасників! До зустрічі наступного року!

Поділитись: