БІОЛОГІЯ

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ!

На минулому тижні відбувся 1 етап Всеукраїнської олімпіади з хімії та біології, у якому взяли участь ліцеїсти 10-х та 11-х класів Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Переможцями олімпіади з біології (вчитель Алісова С.В.) серед богунців молодшого курсу стали ліцеїсти Каракай К. та Деренко А., які вибороли 1 місце, Курилович В. зайняв 2 місце, 3 місце посіли Харченко Ю. та Мурачов Д. Серед ліцеїстів старшого курсу 1 місце виборов ліцеїст Брижник, 2 місце –  ліцеїст Дерев’янко, 3 місце посіли ліцеїсти Лукавий та Зеленський. Усього участь в олімпіаді взяли 20 ліцеїстів: 1 навчальна рота – 8 ( 4 дівчини), 2 навчальна рота – 5 і 3  навчальна рота – 7 ліцеїстів.

Переможцями олімпіади з хімії (вчитель Шевченко А.М.) серед богунців молодшого курсу стали ліцеїсти Курилович В., який виборов 1 місце, Іванченко М. посів 2 місце та 3 місце посіла Каракай К.

Серед ліцеїстів старшого курсу 1 місце виборов Яковченко Ілля, 2 місце поділили Кучмій Нікіта та Лупенко Андрій, 3 місце – Расніцька Олена та Семенків Богдан. Усього участь в олімпіаді взяли 22 ліцеїсти.

Участь ліцеїстів КВЛ у науково-практичному семінарі

1 грудня 2023 року в  Палаці дітей та юнацтва відбувся науково-практичний семінар до Дня боротьби зі СНІДом.

У ньому взяли участь учні шкіл Києва. Від Київського військового ліцею імені Івана Богуна виступала команда 3 навчальної роти: віце-сержант Дуб Дмитро, ліцеїсти Галенко Едуард та Власюк Максим, які зробили доповідь на тему «Профілактика ВІЛ-СНІДу в Збройних силах України». Для участі в семінарі юнаків підготувала вчитель Алісова С.В.

Щороку, 1 грудня, відповідно до рішень Всесвітньої організації охорони здоров’я та Генеральної Асамблеї ООН Україна разом з міжнародною спільнотою традиційно відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Метою його проведення є підвищення глобальної поінформованості про ВІЛ / СНІД і демонстрація міжнародної солідарності перед обличчям пандемії.

ВІДВІДАННЯ МУЗЕЮ-АПТЕКИ

Ліцeісти 6 навчальної роти роти відвідали Музeй-аптeку. Разом зі вчитeлeм біології Вовк Олeною Іванівною майбутні офіцери пeрeглянули eспозицію, ознайомилися з методами виготовлення ліків і надання першої мeдичноі допомоги в ХІХ ст., застосуванням знань народної медицини у лікуванні поранених.
У залах музею повністю відтворено інтер’єр аптек XVIII-XIX століть. Цікаво, що інтер’єр музею, в якому понад 2 тисячі експонатів, зібраних з усієї України, прикрашають антикварні аптечні меблі. Ліцеїсти ознайомилися з історією і практикою аптекарської справи і фармацевтики України, дізналися багато нового і цікавого.

БІОЛОГІЯ У ПРОФЕСІЇ ВІЙСЬКОВОГО

25 вересня 2023 року до Київського військового ліцею імені Івана Богуна вчитель біології Алісова С.В. запросила на свій урок офіцера-психолога, поліграфолога МОУ, старшого лейтенанта Павелко Д.Е., випускника КВЛ 2011 року.
Павелко Д. Е. провів цікаву бесіду з ліцеїстами 1 взводу 1 роти на тему : «Біологія у професії військового» .