МАТЕМАТИКА

1 взвод 4 навчальної роти писали пробне НМТ з математики

ВІДКРИТИЙ УРОК З МАТЕМАТИКИ

3 листопада в 3 взводі 6 навчальної роти Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбувся відкритий урок вчителя з математики Чижик Наталії Михайлівни.

На уроці, темою якого було вивчення властивостей функцій та побудова графіків за допомогою геометричних перетворень, перевірялись вміння досліджувати функцію на парність та непарність, шукати область визначення та область значень функції.

Ліцеїсти за допомогою інтерактивної вправи повторили графіки основних функцій та способи виконання перетворень. Функції та графіки функції  широко  застосовуються у військовій справі.

На уроці були  використанні можливості  інтерактивного комплексу математичного кабінету.

Були присутні завідувач методичним кабінетом Клюй О.А.,  заступник начальника ліцею з навчальної роботи підполковник Єрмоленко Д.В., командир 3 взводу 6 роти Солодовник А.О.

9 листопада у 2 взводі 4 роти відбувся відкритий урок з алгебри «Побудова графіків функцій за допомогою геометричних перетворень» вчителя Олійник Олени Вікторівни


Під час уроку ліцеїсти повторили властивості функцій, відпрацювали основні методи геометричних перетворень, розв’язали завдання ЗНО минулих років на дану тему, застосували знання для розв’язання практичної задачі.
Були присутні завідувач методичним кабінетом Клюй О.А.,  командир 2 взводу 4 роти Локаткін А.С.
22 листопада у 4 взводі 4 роти відбувся відкритий урок з геометрії «Взаємне розміщення прямих у просторі. Розв’язування задач». Під час уроку ліцеїсти застосовували властивості та ознаки паралельних і мимобіжних прямих при розв’язуванні задач, аналізували математичний текст, представляли власне бачення побудови до задач, вчилися аргументовано висловлювати свою позицію, виконували завдання самостійної роботи.
Були присутні завідувач методичним кабінетом Клюй О.А.,  командир 4 взводу 4 роти Панченко Д.С.

ЛІЦЕЇСТИ КВЛ ВІДВІДАЛИ ЦЕНТР ІМІТАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ОБОРОНИ  УКРАЇНИ ІМЕНІ ІВАНА ЧЕРНЯХОВСЬКОГО

20 березня ліцеїсти 5, 2 та 3 навчальних рот Київського військового ліцею імені Івана Богуна разом з  вчителями математики Улановою-Ковальчук Г.М., Шелеговою Л.Л., Цельовою О.В. та вчителями інформатики Какаурідзе Л.С. та Обрізан К.М. відвідали центр імітаційного моделювання Національного університету оборони  України імені Івана Черняховського.

Під час зустрічі з ліцеїстами та вчителями КВЛ начальник центру Лавринчук Олександр Васильович разом з доповідачами – викладачами університету надав гостям всебічну інформацію про призначення  центру,  навчально-матеріальну базу та програмне забезпечення. Ліцеїсти та вчителі мали можливість наочно подивитися, як працює система при проведенні  операції на конкретній місцевості, як комплектуються та розташовуються «ключові гравці бою».

Викладачі університету звернули увагу юнаків на те, що при роботі з програмами потрібний високий рівень знань англійської мови (військова лексика), розвинуте логічне мислення та знання математичних розрахунків.

Сподіваємося на майбутню співпрацю у вивченні  ліцеїстами КВЛ технологій  у військовій справі та можливості практичного відпрацювання в центрі розроблення військових стратегій.

Ознайомлення з роботою  центру імітаційного моделювання відбулося за сприяння начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майора Гордійчука І.В. та начальника Національного університету оборони України генерал-лейтенанта Сиротенка Анатолія Миколайовича. Модераторами зустрічі виступили начальник центру імітаційного моделювання – начальник центру Лавринчук Олександр Васильович та вчитель математики Київського військового ліцею  Уланова-Ковальчук Ганна Миколаївна.