ТРАДИЦІЇ

Урочисті заходи, присвячені святу останнього дзвоника та випуску ліцеїстів.

Випускники отримали нагороди за високі досягнення в навчанні, а найкращому ліцеїсту було надано честь дати останній дзвоник.

Програму заходу доповнили показові виступи ліцеїстів з барабанами, карабінами, прийомами рукопашного бою, виступи з тактичної підготовки та стройовими прийомами зі зброєю, а також музичне дефіле оркестру. Завершилося свято виконанням випускного вальсу і підкиданням головних уборів випускників.

Символічний ритуал – прощання з бойовим прапором

Основними підходами у роботі по патріотичному вихованню підростаючого покоління захисників є: вивчення ними історії України, її Збройних Сил, підтримання традицій і звичаїв українського народу, армійських традицій, і, безумовно, зв’язок поколінь, передача тих надбань, які зуміли створити кадети за всю історію кадетського руху. Формування нової свідомості і ставлення до служби в армії в сучасних умовах.В ліцеї створені й діють: музей історії ліцею, кімната-музей Тараса Шевченка, кімната козацької слави. Традиційним в ліцеї стало проведення Дня ліцею, вшанування пам’яті Героїв Крут, Шевченківських тижнів, відзначення державних та релігійних свят,  проведення уроків мужності та інших заходів. Це допомагає нам втілити   в життя    виховання  національної ідеї, навчити розуміти наших ліцеїстів, що Україна починається з землі, де ти народився, батьків, що дали тобі життя, і врешті-решт, що Україна – це ти сам. Ліцеїсти залучаються до майже всіх заходів  за участю перших осіб  держави, міста, та Печерського району, а найбільша честь для кожного з них взяти участь у параді військ з нагоди річниці Незалежної України. Підтримуються всі ті традиції, які існували в Київському суворовському училищі. Прийняття Урочистої клятви ліцеїстами на Свято Покрови – День українського козацтва.  Проведення „Кадетських розваг”, присвячених Дню захисника Вітчизни, заходів „Офіцерські династії на службі Вітчизни”, написання листів українським миротворцям та інші.