ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

Найкращи з фізичної культури

У НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОМУ КОМПЛЕКСІ РОЗПОЧАВСЯ ТУРНІР З МІНІФУТБОЛУ ЗА КУБОК ПАМЯ‘ТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ АНДРІЯ КИЗИЛА

9 вересня 2021 року в НОК КВЛ імені Івана Богуна розпочався турнір, який проводиться на стадіоні Навчально-оздоровчого комплексу під керівництвом вчителя фізичної культури Панчака В.В.
У змаганнях беруть участь кращі ліцеїсти 1,2,3,4 взводів 7 та 8 рот, які не мають оцінок початкового рівня та порушень військової дисципліни.
Завданням турніру є пропаганда здорового способу життя та вшанування пам’яті полеглого в нещадній війні з окупантами на сході України випускника Київського військового ліцею імені Івана Богуна.


КРАЩІЗ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В НАВЧАЛЬНО – ОЗДОРОВЧОМУ КОМПЛЕКСІ

8 РОТА (9 КЛАС)

Попсуй Микола;
Вітюк Дмитро;
Заболотній Двніїл;
Усхопов Богдан;
Бондаренко Даніїл;
Деренко Артем;
Каменной Ілля;
Чиж Олександр.


СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ У НОК КВЛ

18 вересня 2019 року начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук відвідав Навчально-оздоровчий комплекс КВЛ.

Очільник ліцею спостерігав за фінальним футбольним поєдинком на визначення кращої команди між взводами НОК КВЛ турніру за  «Кубок пам’яті Героя України Андрія Кизила», в якому перемогу здобув 3 взвод 8 навчальної роти.

Особовий склад 2 взводу 8 навчальної роти склав контрольну перевірку з фізичної підготовки (підтягування на перекладині). Вихованці НОК КВЛ, які показали кращі результати,  отримали від очільника ліцею солодкі подарунки і книги національно-патріотичного спрямування.


ЗАНЯТТЯ КІКБОКСІНГОМ  У НОК КВЛ ПРОВОДИТЬ ВИДАТНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ТРЕНЕР

У Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна в ліцеїстів з’явилася можливість займатися кікбоксінгом під керівництвом досвідченого тренера.

Юнаків тренує Бондаренко Євгеній Олександрович,  чемпіон України з кікбоксингу, бронзовий  призер чемпіонату України по К-1, багаторазовий чемпіон України з тхеквандо, володар кубка світу 2014р. по тхеквандо.

Богунівці завзято відвідують цей спортивний гурток, із задоволенням опановуючи новий  вид спорту, в якому сполучаються техніка і правила боксу з прийомами східних єдиноборств. Особливий мотиваційний вплив на юнаків має особистість тренера.


У НОК КВЛ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЛИЖНА ПІДГОТОВКА

У ІІ семестрі 2018-2019 навчального року в Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна продовжується лижна підготовка під керівництвом вчителя фізичної культури Панчака В.В..

Для ліцеїстів це хороший спосіб зміцнити нервову систему і підвищити життєвий тонус, адже заняття дозволяють при мінімальних навантаженнях отримати максимальні результати.

Юнаки із захопленням сприйняли початок занять з лижної підготовки, адже це водночас і розвага, і корисна фізкультура.


У НОК КВЛ РОЗПОЧАВСЯ ТУРНІР ІЗ НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

В Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна  розпочато турнір із настільного тенісу серед ліцеїстів 7 та 8 навчальних рот. У турнірі бере участь 35 ліцеїстів, які пройшли відбірковий етап в ротах. Ліцеїсти, які посядуть призові місця, будуть заохочені від керівництва ліцею.

 


СПОРТИВНІ ЗДОБУДКИ ВИХОВАНЦІВ НОК КВЛ

У листопаді 2018 року вихованці Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна брали участь у змаганнях серед молоді з кікбоксингу, які проходили в СК «Доброволець» с.Святопетрівське Київської області.
Богунівці показали високий рівень підготовки, здобувши 12 медалей. Так, ІІ місце отримали ліцеїсти 7 навчальної роти Колінько Олег, Романов-Сорока Ілля, ІІІ місце – Обрєзков Антон, Нікішин Олександр, Коберник Дмитро.
Серед ліцеїстів 8 навчальної роти І місце посів Двоєглазов Єлісей та у різних категоріях Саленко Максим і Заболотній Данило зайняли І та ІІІ місця.
Ми пишаємося нашими спортсменами та бажаємо їм наступних спортивних перемог та здобутків.


У НОК КВЛ РОЗПОЧАЛАСЯ ЛИЖНА ПІДГОТОВКА

З першого дня зими в Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна розпочалася лижна підготовка. Під час занять з фізичної підготовки юнаки мають змогу отримати основні навички пересування на лижах.

Для ліцеїстів це хороший спосіб зміцнити нервову систему і підвищити життєвий тонус, адже заняття дозволяють при мінімальних навантаженнях отримати максимальні результати.

За допомогою лижної підготовки можна посилити імунітет, загартувати дихальну і серцево-судинну системи. Це чудовий природній профілактичний засіб проти захворювань верхніх дихальних шляхів, а також різних вірусних інфекцій.

Юнаки із захопленням сприйняли початок занять з лижної підготовки, адже це водночас і розвага, і корисна фізкультура.


ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР У НОК КВЛ

У Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна в приміщенні спортивної зали розпочато волейбольний турнір серед ліцеїстів 7 та 8 навчальних рот, присвячений  Дню Збройних сил України.

 

 

 


У НОК КВЛ ТРИВАЄ ТРЕТІЙ ДЕНЬ ЗМАГАНЬ З МІНІ-ФУТБОЛУ

14 вересня 2018 року на території Навчально-оздоровчого комплексу відбувся черговий матч з міні-футболу під керівництвом головного судді – вчителя фізичної культури Панчака В.В. між взводами 7 навчальної роти.
У грі між командами 1-го та 4-го взводів з рахунком 0:5 перемогу здобули ліцеїсти 4-го навчального взводу. У наступному напруженому двобої команд 2-го та 3-го взводів з рахунком 3:2 перемогли гравці команди 2-го взводу.
За результатами відбірних матчів з міні-фітболу за «Кубок пам’яті Героя України Андрія Кизила» команди посіли відповідні місця:
I місце – 2 взвод 7 навчальної роти;
II місце – 3 взвод 7 навчальної роти;
III місце – 4 взвод 7 навчальної роти;
IV місце – 1 взвод 7 навчальної роти.
Незабаром відбудеться півфінал, в якому змагатимуться команди 7 та 8 навчальних рот.


У НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОМУ КОМПЛЕКСІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ “ КУБОК ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ АНДРІЯ КИЗИЛА ”

12 вересня у НОК КВЛ продовжився турнір з міні-футболу між першим та третім, другим та четвертим взводами.

Першими на поле вийшли команди першого та третього взводів. Гравці третього взводу показали гарні результати вже у першому таймі – 3:0, а в другому рахунок становив 8:0. Тож  команда третього взводу отримала беззаперечну перемогу! Гравцям другого взводу довелося докласти чимало зусиль, щоб виграти з рахунком 4:0.

14 вересня відбудеться матч чемпіонів, під час якого зійдуться у двобої команди другого та третього взводів. Богунівці вболівають за свої команди та сподіваються на цікавий та захоплюючий поєдинок, в якому переможе найсильніший.


НА СТАРТ! УВАГА! ГОЛ!

10.09.18 з урочистого шикування на плацу НОК КВЛ розпочався турнір з міні-футболу «Кубок пам’яті Героя України Андрія Кизила».

Перед вихованцями виступив начальник НОК КВЛ полковник Потєхін П.Г., який нагадав короткі, але сповнені мужності та героїзму моменти біографії офіцера, на честь якого відбуватиметься турнір.

Далі основне дійство розпочалось на футбольному полі. Сьогодні в рамках турніру було проведено дві зустрічі між взводами 7 навчальної роти. У першому матчі 2-й взвод переміг 1-й з рахунком 6:0, у другій зустрічі з рахунком 3:0 перемогу святкував 3-й взвод, здолавши 4-й.

Завтра нас очікують дві зустрічі у 8 навчальній роті наших наймолодших учасників змагань.УРОК СПОРТУ

19 червня ліцеїсти 7 роти  Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені І. Богуна на запрошення Київської християнської спортивної академії взяли участь у спортивному святі з нагоди Всесвітнього дня дитячого футболу. Це свято відзначається в усьому світі на підставі угоди між Дитячим фондом ООН та ФІФА з метою залучення молоді до спорту, підтримки здорового способу життя.  Ліцеїсти разом зі своїми однолітками із с. Тарасівка, вихованцями футбольної секції академії, взяли участь у спортивній естафеті та зіграли футбольний матч дружби. Перемогли господарі! Ліцеїсти не засмутились. Для них це був урок спорту. Вони продемонстрували організованість, витривалість, а юні футболісти академії- футбольну техніку. Гра принесла задоволення гравцям, вболівальникам та організаторам свята.


IMG_0370-min

 

 СПОРТИВНА СЕКЦІЯ З ПАНКРАТІОНУ

З метою покращення всебічного виховання майбутніх офіцерів, пропаганди здорового способу життя та засвоєння навичок самозахисту в Навчально – оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна розпочала роботу спортивна секція з Панкратіону.

Тренування проводить  майстер І Дану Шудляк Анатолій Анатолійович.

 

 

 

 

 

IMG_0355-min

IMG_0365-min


ЗМАГАННЯ ДО 74 РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ КВЛ

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ  В НАВЧАЛЬНО – ОЗДОРОВЧОМУ КОМПЛЕКСІ

КНИГА РЕКОРДІВ НОК КВЛ