ДОЗВІЛЛЯ ЛІЦЕЇСТІВ

У Київському військовому ліцеї відбувся концерт Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України та фольклорного гурту «Святовид». Музиканти та артисти виконали патріотичні й народні пісні, захід став справжнім святом музики та національних традицій.

Щиро дякуємо організаторам та музикантам за цей незабутній концерт!

Сьогодні ліцеїсти Київського військового ліцею відвідали радіостанцію Перець FM у рамках екскурсійної програми, де мали можливість ознайомитися з роботою радіо, поспілкуватися з ведучими та дізнатися, як створюються ефірні програми.

Щиро дякуємо за запрошення та пізнавальну екскурсію!

Ліцеїсти з КВЛ та НОК КВЛ з категорії дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, а також діти, чиї батьки загинули на війні, змогли чудово провести час на воді завдяки сприянню та допомозі Цепун Юлії, дружини Героя Небесної Сотні, та Юрія Зозулі, засновника X-park. Їхня підтримка дала можливість цим дітям відчути радість та захоплення від активного відпочинку на воді. Дякуємо за цей чудовий день, що подарував незабутні емоції та враження нашим ліцеїстам!

Ліцеїсти Київського війського ліцею за переглядом короткометражних фільмів, показаних в рамках проекту “Слава Україні Героям Слава”.

Ліцеїсти Київського військового ліцею відвідали концерт присвячений Міжнародному дню захисту дітей в цетральному будинку офіцерів Збройних Сил України.

Незабутні враження залишив по собі, а також зарядив всіх присутніх позитивними емоціями, концерт Юрія Звонара «З тобою», який відвідали наші ліцеїсти у Центральному будинку офіцерів. Щиро дякуємо за запрошення та можливість долучитися до цього чудового музичного заходу!

Ліцеїсти Київського військового ліцею відвідали концерт Романа Скорпіона. Висловлюємо слова вдячності Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України за надану можливість насолодитися чудовим концертом ліцеїстами , військовослужбовцями КВЛ та членами їх сімей 💛💙 Дякуємо за незабутні враження.

Сьогодні в Київському військовому ліцеї було проведено виховну годину під керівництвом військового капелана отця Максима.

Ця зустріч допомогла ліцеїстам зрозуміти, яку роль відіграє духовність у житті людини, як важливо зберігати віру, підтримувати один одного і не здаватися перед труднощами.

На передодні Великодніх св’ят в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна проводився мастер клас з написання писанки. Згідно з давніми віруваннями українського народу писанка наділялася магічними силами-вона приносила добробут і щастя,достаток і здоров’я, захищала людей від усього лихого.Тож розписувати її можна було лише в гарному настрої та з добрими думками. Капелан ліцею отець Максим також створив свій шедевр.

Керівництво ліцею дякує за допомогу Пасєкі Тетяні Сергієвні, вчителю Вишнівського ліцею “ІДЕАЛ”, керівнику гуртка писанкарства майстрині Вишнівського центру технічної творчості “Шанс”.

Київський військовий ліцей оживився музичними нотами, завдяки захоплюючому концерту! Виступили перед ліцеїстами талановиті колективи: ВІА “Незламні” та ВІА “Military Brass Band”.

Не можемо не висловити щиру подяку Ігорю Биковському, художньому керівнику Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України.

Ліцеїсти Київського військового ліцею за переглядом фільму “Мій карпатський дідусь”.

Ліцеїсти відвідали музей Чорнобиля

Сьогодні у стінах Київського військового ліцею ім. Івана Богуна пройшов концерт – реквієм до 38-ї річниці Чорнобильської трагедії “ЧОРНОБИЛЬ – МОЛОДЬ БУДЕ ПАМ’ЯТАТИ”.

Захід відбувся за підтримки ректора УДУ Михайла Драгоманова – Віктора Андрущенка та начальника ліцею імені Івана Богуна – полковника Євгена Камалова.

Учасниками концерту стали: Наталя Цигилик-Чумак, Маргарита Вітенко, Роман Заяць, Андрій Боженський, Андрій Шевчук, Оксана Журкіна, Гуан Чженьян, Фан Вей;

Також брали участь: Хор іноземних студентів факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського ” Гармонія сходу”, симфонічний оркестр Дрогобицького музичного коледжу ім.В.Барвінського, малий симфонічний оркестр факультету мистецтв.

Висловлюємо щиру подяку всім виконавцям за їх вражаючі та проникливі виступи!

Перегляд фільму

«Снайпер. Білий ворон» – перший національний фільм на військову тематику, який виходить у прокат з початку широкомасштабного вторгнення. Він заснований на історії реальної людини – снайпера Миколи Вороніна.

Були присутні актори фільму : Андрій Мостренко, Роман Ясіновський, Олег Шульга та продюсер фільму Артем Денисов.

Магія музики ожила у стінах нашого ліцею!

Сьогодні відбувся неймовірний концерт, за участі таких артистів: представники ансамблю Збройних Сил України, Ірина Вазерцева, Олег Сербін, Ірина Марко, Леонід Хоменко, Шоу балет «Hotstep”, Ната, Олексій Шпортько, Надія Крутова – Шестак, Сергій Юрченко , Ярослава Руденко, Христина Охітва, ведучий концерту – Богдан Трибой.

Керівництво ліцею висловлює слова вдячності всім артистам, які подарували захоплюючий концерт та чудовий настрій усім присутнім.⁩

Ліцеїсти відвідали Музей книги і друкарства України
Музей книги і друкарства України відвідали наші ліцеїсти на майстер-клас з каліграфії “Скрипторій” з Оксаною Здор, викладачем каліграфії, ілюстрації, ученицею лавреата премії Тараса Шевченка Василя Чебаника. Під час майстер-класу учасники повправлялись в письмі тушшю і пером, відчули себе в ролі Несторів-літописців, створили власноруч вітальну листівку.

03.02.2024 ліцеїсти 3 навчальної роти відвідали Національний драматичний театр ім.Лесі Українки. Вистава ” Для домашнього огнища”.

03.02.2024 року ліцеїсти 2 та 3 навчальної роти відвідали Київський академічний театр на Липках і переглянули мюзикл на 2 дії „Привид замку кентервіль“ в постановці режисера Артура Артіменьєва

Відбулася творча зустріч Дмитра Лінартовича з ліцеїстами

Вихованці мали змогу послухати історії про буденне життя на фронті, які надихають на творчість, не дозволяють падати духом, а заохочують залишатися вірним собі і нашій державі. Таким в очах усіх присутніх постав Дмитро Лінартович – заслужений артист України, актор театру та кіно, поет, словоспів, а із серпня 2022 року — військовослужбовець Збройних Сил України.

Творчий військовослужбовець брав участь у звільненні Херсонщини, у боях за Бахмут і Соледар. Його викладацька та акторська діяльність не завадила пану Дмитру допомагати захищати нашу Батьківщину від ворога.

Пан Дмитро виконував під гітару пісні свого «Словоспіву», написані під час реабілітації після важкого поранення у Соледарі. Автор долучився до акції “Військо читає” – подарував бібліотеці ліцею і самим ліцеїстам збірку з підписом.

Дякуємо організаторам заходу за цікавий творчий вечір.

19.11 ЛІЦЕЇСТИ 6 НАВЧАЛЬНОЇ РОТИ ВІДВІДАЛИ МУЗЕЙ КНИГИ І ДРУКАРСТВА. ВИСТАВКА 1932 – 1933, 2014 – 2023

19.11 ЕКСКУРСІЯ З ЛІЦЕЇСТАМИ 6 НАВЧАЛЬНОЇ РОТИ “КИЇВ ІСТОРИЧНИЙ”

19.11 вихід ліцеїстів 3 роти на екскурсію до Національного музею мистецтва Богдана та Варвари Ханенків

01.11.2023 ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЮ ХАНЕНКІВ. ВИСТАВКИ “МОВА ВІЙНИ”

31.10.2023 ліцеїсти відвідали національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки. Вистава “ДЖУЛЬЄТТА І РОМЕО”

30.10.2023 Ліїцести відвідали музей Національного університету оборони України

ЛІЦЕЇСТИ КВЛ ПІДТРИМАЛИ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ “КУБОК НЕСКОРЕНИХ”

25 травня 2019 року ліцеїсти 2 навчальної роти Київського військового ліцею імені Івана Богуна у супроводі вихователя Лазаревої Г. відвідали Всеукраїнський футбольний турнір “Кубок нескорених” серед команд учасників бойових дій, які отримали поранення, контузії та каліцтва. Головною метою турніру є фізична та психологічна реабілітація захисників України.

Серед запрошених почесних гостей  у заході взяв участь начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук.

Він привітав воїнів-переможців, які незважаючи на важкі виклики долі, знайшли в собі сили та надихають своїм прикладом тих, хто наразі залишається на передовій. Ігор Володимирович підкреслив, що молоде покоління бере приклад з учасників турніру “Кубок нескорених” бути більш сильними і вмотивованими.


ВІДВІДАННЯ ЛІЦЕЇСТАМИ КВЛ НАЦІОНАЛЬНОГО АКАДЕМІЧНОГО ДРАМАТИЧНОГО ТЕАТРУ ІМЕНІ І.ФРАНКА

12 травня 2019 року ліцеїсти молодшого курсу відвідали Національний академічний драматичний театр імені І.Франка, де переглянули  класичну комедію-водевіль Григорія Квітки-Основ’яненка «Шельменко-денщик».

Спритний Шельменко, комічний Кирило Петрович Шпак, щирі у своєму коханні Прісінька та капітан Скворцов склали потужний акторський ансамбль вистави.

Майже двадцять років “Шельменко-денщик” залишається однією з найпопулярніших вистав у репертуарі театру імені І.Франка. І сьогодні майстерна  гра акторів чудово передає природу й красу української культури та народного гумору.


УЧАСТЬ ЛІЦЕЇСТІВ КВЛ У ЗАХОДАХ З НАГОДИ 74-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

9 травня 2019 року з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна взяли участь в урочистих заходах, які відбулися на території Національного музею історії України у Другій світовій війні.

Почесний Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив панахиду за спочилими в роки Другої світової війни та молебень за мир в Україні.

Після поминального реквієму Пам’яті пройшла церемонія покладання гірлянди Військової Слави до скульптурної композиції Форсування Дніпра і концертн-тематична програма “Пам’ятаємо – Перемагаємо”, в якій взяв участь оркестр Київського військового ліцею.


У КВЛ ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА КАРТИН ГЕРОЯ АТО ЮРІЯ КОЛЕСНИКА

8 травня 2019 року в Київському військовому ліцею імені Івана Богуна відбулося відкриття виставки «ЖИТИ… ІСТОРІЇ ВІЙНИ», на якій були представлені картини Юрія Колесника з позивним «Явір», юного митця, учасника АТО, життя якого обірвалося у 2017 році під час бойових дій біля села Богданівка.

Перед особовим складом ліцею виступили батьки Юрія, розповівши про насичений, але короткий життєвий шлях сина, про його неймовірну любов до Батьківщини, його талант бачити прекрасне навколо себе та відтворювати це у своїх роботах.

Цей мистецький проект має на меті нагадати суспільству про війну, яка точиться на землі і в душі українців вже протягом п’яти років. Виставка буде тривати у ліцеї впродовж місяця.

Заступник начальника ліцею з морально-психологічного забезпечення — начальник відділення підполковник Пікуль Є. В. подякував батькам Юрія Колесника за виховання справжнього патріота, сміливого і талановитого, який залишиться в наших серцях навіки. Особовий склад віддав шану герою хвилиною мовчання.


ЛІЦЕЇСТИ КВЛ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

8 травня 2019 року ліцеїсти 1, 2 та 3 навчальних рот Київського військового ліцею імені Івана Богуна взяли участь у заході, який відбувся в  колонній залі Київської міської адміністрації.

З нагоди Дня пам’яті та примирення Міністр оборони України Полторак С.Т. нагородив відомчими відзнаками 250 батьків, чиї діти  віддали життя за незалежність та територіальну цілісність України в ході бойових дій на сході України.

Після урочистостей  відбулась хода вшанування полеглих захисників України, в якій взяли участь батьки героїв, ліцеїсти КВЛ та курсанти військових вишів.

Учасники ходи пройшли Майданом Незалежності, вулицями Хрещатик та Трьохсвятительською до Михайлівської площі, де поклали квіти до «Стіни народної пам’яті».

Молебень за захисниками України відправив глава Православної церкви України Блаженніший Митрополит Київський Епіфаній.


анкових військ, вивчення обладнання підводного водіння танків, водіння бойових машин піхоти на плаву, плавальних машин інженерних військ на плаву та глибоким бродом.
Основними елементами навчального комплексу є клас легководолазної підготовки із обладнаними басейном і гідротренажером, класи для вивчення обладнання для підводного водіння танків та ізолювальних протигазів, ділянка для водіння бойових машин глибоким бродом, під водою, на плаву та завантаження на паром.
Одночасно на базі комплексу може займатися до 3-х навчальних груп.
Одним із елементів комплексу є майданчик для підготовки машин до подолання водних перешкод, на якому курсанти відпрацьовують питання підготовки машин до підводного водіння та підготовки машин до подолання водних перешкод на плаву (Н-Тз-22 (БМП), Н-Тз-12 (БТР)) та технічного обслуговування після подолання водних перешкод.
Керівником на даному навчальному місці може бути сержант.

Перебуваючи у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ліцеїсти ознайомилися з її матеріально-технічною базою, умовами проживання та харчування, традиціями та історією навчального закладу, умовами навчання та побуту курсантів. Вони відчули особливості навчання в академії, оскільки дотримувалися розпорядку дня впродовж 3 діб та поспілкувалися з курсантами навчального закладу. Ліцеїстів розмістили в казармі одного з підрозділів факультету інженерного факультету, який на той час перебував на польовому виході.
В ході ознайомчої екскурсії богунівці мали змогу побачити зразки озброєння, що вивчається на заняттях.

Особливе враження справила зустріч з випускниками КВЛ
2014-217 років.

Висловлюємо вдячність за можливість відвідання
Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Вважаю, що мета профорієнтаційного заходу досягнута і особовий склад, який відвідав Національну академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у подальшому виявить бажання вступати до вищевказаного закладу після закінчення ліцею.

«18» грудня 2018 року    майор В. Я. ЛОЗИЦЬКИЙ


ЛІЦЕЇСТИ КВЛ ВІДВІДАЛИ КНИЖКОВУ ВИСТАВКУ В УКРАЇНСЬКОМУ ДОМІ

14 грудня 2018 року ліцеїсти 3 навчальної роти Київського військового ліцею імені Івана Богуна у супроводі вихователів Бугіль К.С. та Шпитяк Л.В. відвідали творчий майданчик книжкової виставки, що проходить в Українському домі.
Дружина українського поета і громадського діяча, класика сучасної української поезії Ю. І. Кириченка, пані Галина провела для богунівців вечір-презентацію його віршів. Вона читала твори Юрія Івановича та подарувала кожному ліцеїсту збірку його віршів, присвячених героїчним сторінкам історії України, її видатним постатям.


ЛІЦЕЇСТИ КВЛ ВІДВІДАЛИ КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЮ ТРЕТЬОГО АЛЬБОМУ ФЕСТИВАЛЮ «ПІСНІ, НАРОДЖЕНІ В АТО»

13 листопада 2018 року ліцеїсти 3 навчальної роти у супроводі вихователів Колесника І.М. та Сосновської Л.В. відвідали Будинок офіцерів  Збройних сил України, де відбулася презентація третього альбому фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Автори пісень і їх виконавці – військовослужбовці.

Кожному гостю яскравого концерту-презентації вручили в подарунок диск з третьою збіркою пісень лауреатів фестивалю “Пісні, народжені в АТО”. До нього ввійшли 45 композицій, написаних в зоні бойових дій на сході України.


ЛІЦЕЇСТИ КВЛ ВІДВІДАЛИ НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ МИСТЕЦТВ ІМЕНІ БОГДАНА ТА ВАРВАРИ ХАНЕНКІВ

9 грудня 2018 року ліцеїсти 1 та 3 навчальних рот Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків. Наразі музей володіє найзначнішим в Україні зібранням – понад 25 тисяч творів мистецтва країн Західної Європи, Америки, Близького і Далекого Сходу від 3 тис. до н. е. до сучасності, серед яких чимало унікальних пам’яток світового значення.

Для юнаків була проведена екскурсія-лекція залами західноєвропейського мистецтва, адже центром музейного зібрання є саме колекція витворів мистецтва країн Західної Європи.

У залах другого поверху в розкішних інтер’єрах кінця 19 століття ліцеїсти побачили живопис Італії 14 – 18 ст., полотна художників Нідерландів, Фландрії та Голландії 15 – 17 ст., Іспанії 15 – 17 ст., Франції 17 – 19 ст. Серед шедеврів колекції  твори провідних європейських майстрів: Джентіле Белліні, Марко Пальмеццано, Пітера Брейгеля Молодшого, Пітера Пауля Рубенса, Франсуа Буше, Жозефа Верне та багатьох інших.


ОСОБОВИЙ СКЛАД ЛІЦЕЮ ВИСТУПИВ ЗА ЗВІЛЬНЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ МОРЯКІВ

В Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбувся флешмоб на підтримку нашим морякам! #МИ_ЗАХИСТИМО

Тримайтесь хлопці! Ми пишаємось вами!

Слава Україні!


У КВЛ СЕРЕД ЛІЦЕЇСТІВ МОЛОДШОГО КУРСУ ПРОЙШОВ КОНКУРС «ГУМОРИНА»

З метою піднесення морально-психологічного стану особового складу 28 листопада 2018 року у клубі Київського військового ліцею імені Івана Богуна між ліцеїстами молодшого курсу відбувся конкурс «Гуморина».
За умовами конкурсу кожний взвод поміж 3 навчальних рот представив свій гумористичний виступ. Юнаки разом з вихователями готувалися заздалегідь.
Виступ кожної команди був веселим, цікавим та дотепним. У своїх гумористичних номерах юнаки використовували різні стилі та жанри, розповідали гуморески, показували смішні сценки, танювали та інколи імпровізували безпосередньо під час виступу.
В фіналі за перше місце в гумористичному батлі змагались представники 4-го та 2-го взводів 2 навчальної роти.
За результатами голосування перемогу здобули: I місце – команда 2-го взводу 2 навчальної роти; ІІ місце журі розділили поміж 4-им та 1-им взводом 2 навчальної роти та відповідно ІІІ місце – посіли юнаки 3-ого взводу 2 навчальної роти.
Захід пройшов у дуже теплій атмосфері, настрій, як у юних акторів так і серед глядачів був піднесений.
Наразі ліцеїсти старшого курсу готуються до конкурсу «Гуморина», який відбудеться 30 листопада у ліцеї.


КУЛЬТУРНО-МАСОВЕ ДОЗВІЛЛЯ ЛІЦЕЇСТІВ КВЛ

18 листопада 2018 року для ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна була спланована дуже цікава та насичена культурна програма містом.

Так ліцеїсти 3 навчальної роти відвідали художній музей Ханенкі, в якому зібрані надзвичайно вартісні та унікальні пам’ятки мистецтва, музей має славу далеко за межами країни.

Київський Академічний теарт на Липках вразив юнаків 1 та 5 навчальних рот постановкою «Фігаро» за мотивами Пьєра-Огюстена Карона де Бомарше.

Богунівці 3, 4 та 6 навчальних рот відвідали етно-мюзік-фест «Віртуози фолку», який відбувся в Українському домі. Юнаки переглянули виставки робіт майстрів етно-музичних інструментів та народних ремесел, а також гала-концерт та мали змогу приєднатися до майстер-класів, які проводили організатори заходу.


ВІДВІДАННЯ ЛІЦЕЇСТАМИ КВЛ КЛАСИЧНОГО ХУДОЖНЬОГО АЛЬТЕРНАТИВНОГО ТЕАТРУ

11 листопада 2018 року ліцеїсти 3 навчальної роти Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали Класичний Художній Альтернативний театр, де побачили виставу «Йоганна, жінка Хусова», за мотивами маловідомої п’єси Л.Українки.
Події, що описуються Лесею Українкою, відбувалися тисячі років тому, проте вистава дає повне відчуття того, що вся ця історія розгортається сьогодні.
Взагалі, вистава у постановці Катаріни Сінчилло – це дивна пригода, яка нікого не залишила байдужим. По її завершенні зі словами вдячності ліцеїсти подарували квіти Катарині Сінчилло та Тетяні Лозіній, головним виконавицям ролей Йоганни та Мації.


ВІДВІДАННЯ ЛІЦЕЇСТАМИ КВЛ 20-ГО МІЖНАРОДНОГО ФОТОКОНКУРСУ ГАЗЕТИ «ДЕНЬ», КОНЦЕРТУ Ф. МУСТАФАЄВА ТА ТЕАТРУ ЮНОГО ГЛЯДАЧА НА ЛИПКАХ

4 листопада 2018 року ліцеїсти 4, 5 та 6 навчальних рот Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали 20-ий ювілейний Міжнародний фотоконкурс газети «День», який наразі проходить в Українському домі.
На фотовиставці ліцеїсти побачили 280 фоторобіт у традиційних рубриках: «Український світ», «Фото з історією», «Світ очима дітей», а також багато світлин про воїнів-захисників незалежності та суверенітету України.
Виставка, яку побачили богунівці – це своєрідний «фотомоніторинг» життя країни за рік. Через мистецтво фотографії учасники конкурсу показали яскраві моменти і події, якими жила наша держава в останній рік, галерею пам’яті ключових подій, які виховують любов до рідної землі.
Ліцеїсти 1 та 2 навчальних рот, військовослужбовці ВМЗ відвідали конземлі народного артиста України Ф. Мустафаєва, відомого українського співака кримсько-татарського походження, володаря прекрасного ліричного баритону.
Співак включив в свою концертну програму як класичні арії, так і українські народні пісні, романси та сучасні пісні українських авторів. Його висока виконавська культура була відчутна у кожному музичному творі. Слухачі були вражені живими людськими емоціями, якими були насичені його пісні, що, в свою чергу, спонукало щиро співпереживати почутому.
Ввечері цього ж дня ліцеїсти 3 навчальної роти відвідали Київський академічний театр юного глядача на Липках, де подивилися драму-феєрію «Лісова пісня». Режисеру вдалося відтворити на сцені атмосферу життя справжнього лісу, почути його голос: співали птахи, вітер шелестів листям дерев, виблискувало на авансцені справжнє лісове озеро.
Всіх присутніх на виставі захопила щира гра акторів, яскрава театральна форма, вкотре переконуючи в геніальності написаного Лесею Українкою твору.


ВІДВІДАННЯ ЛІЦЕЇСТАМИ КВЛ МУЗЕЮ «КИЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ»

1 листопада 2018 року ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна разом із вчителями методичної комісії із суспільних дисциплін  Шкурат О.В. та Самофаловим М.О. відвідали Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця».

Під час екскурсії ліцеїсти дізнались історію заснування фортеці, про ув’язнення там організаторів та учасників гайдамацького руху, полонених, кріпаків-втікачів, утримання в її стінах польських патріотів та борців з російським царатом.

Юнаків зацікавила велика експозиція, присвячена подіям Другої світової війни, однак найбільше їх надихнули експонати музею, які відображають героїчні сторінки Антитерористичної операції та Операції б’єднаних сил.


ЗАПРОШЕННЯ ЛІЦЕЇСТІВ КВЛ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ КНИЖКИ МАРГАРИТИ ДОВГАНЬ «ШПИТАЛЬНІ НОТАТКИ»

30 жовтня 2018 року ліцеїсти 3 навчальної роти Київського військового ліцею імені Івана Богуна були запрошені до Національного музею літератури України на презентацію книги М.Довгань «Шпитальні нотатки. Лютий 2015 р. – березень 2018 р.», яка складається з більш ніж 250 міні-новел.

Авторка книги – журналістка і культурний діяч Маргарита Довгань, відвідуючи поранених у Київському військовому шпиталі  щодня, щомісяця, з року в рік записувала героїчні історії учасників АТО.

Під час зустрічі у музеї пані Маргарита  розповіла передісторію написання цієї великої духовної сили книжки. Ліцеїсти почули її розповіді-свідчення дивовижної мужності українського народу у боротьбі з російськими найманцями за свою незалежність.


ЗУСТРІЧ У БОРИСПОЛІ

29 жовтня 2018 року ліцеїсти 5 навчальної роти взяли участь в урочистій зустрічі збірної України «Ігор Нескорених», яка відбулася о 14.00 в аеропорту «Бориспіль».

Під час урочистої зустрічі ліцеїсти мали змогу поспілкуватися з учасниками збірної, тренерським складом, а також з представниками організаційного комітету в Україні.

Учасники змагань розповіли про свої досягнення і про зустріч з британським принцом Гаррі, засновником «Ігор Нескорених».


ПОВІК НЕ ЗАБУДЕМО ПОДВИГИ ГЕРОЇВ, ЯКІ ВІДДАЛИ СВОЇ ЖИТТЯ ЗА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

28 жовтня 2018 року ліцеїсти 3 навчальної роти Київського військового ліцею імені Івана Богуна під керівництвом вихователя Сосновської Л.В. під керівництвом заступника начальника ліцею по роботі з особовим складом підполковника Пікуля Є.В взяли участь у щоденному ранковому церемоніалі вшанування українських героїв, які загинули цього дня в різні роки внаслідок російської збройної агресії на Донбасі.

Цього дня на церемоніальному майданчику поминальний дзвін пролунав п’ять разів.

28 жовтня 2014 року перестало битися серце солдата ЛИПЧАКА Федора Федоровича та сержанта ЛІЩУКА Руслана Володимировича.

У цей день 2015 року вбили солдата БАРТИША Сергія Петровича.

2016 року віддав життя за незалежність України солдат БАБІВСЬКИЙ Руслан Геннадійович.

А 2017 році загинув за мирне майбутнє нашої держави солдат ЖУКОВ Олександр Ігорович.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна їм слава!