ГОЛОВНА На запрошення Командувача Союзу литовських стрільців ліцеїсти Київського військового ліцею відвідали літній військовий табір “Zalgiris-2024”. Висловлюємо щиру подяку за запрошення та можливість взяти участь у цьому заході. Це був цінний досвід, який сприяв розвитку навичок ліцеїстів і зміцненню міжнародної співпраці. admin 26.07.2024 Сьогодні ми святкуємо День української державності – день, який вшановує тисячолітню історію нашої держави. admin 15.07.2024 Вітаємо з Днем Військово-морських сил України! Бажаємо миру, процвітання та безпеки нашій державі. Нехай сила та відвага українських моряків завжди захищають наші моря та кордони! admin 07.07.2024 Днями в Київському військовому ліцеї був розміщений Державний символ України. Це стало можливим завдяки допомозі генерального продюсера продюсерського центру “Гармата”- Олександру Пушкіну та всій його команді, а також сприянню генерального директора ТОВ “ВедеВперед” та власнику торгової марки ТМ “PoliBest” – Володимиру Гаврилову. admin 05.07.2024 На вихідних відбулася захоплива футбольна зустріч між збірною командою Київського військового ліцею та збірною командою офіцерів по м. Києву. Матч пройшов у дружній атмосфері та продемонстрував високий рівень майстерності гравців обох команд. Дякуємо усім учасникам за яскраву гру та чудовий спортивний день! admin 01.07.2024 Шановні ліцеїсти, викладачі та співробітники Київського військового ліцею! admin 28.06.2024 Структура Вступникам Медіа Міжнародна співпраця Контакти
На запрошення Командувача Союзу литовських стрільців ліцеїсти Київського військового ліцею відвідали літній військовий табір “Zalgiris-2024”. Висловлюємо щиру подяку за запрошення та можливість взяти участь у цьому заході. Це був цінний досвід, який сприяв розвитку навичок ліцеїстів і зміцненню міжнародної співпраці. admin 26.07.2024
Сьогодні ми святкуємо День української державності – день, який вшановує тисячолітню історію нашої держави. admin 15.07.2024
Вітаємо з Днем Військово-морських сил України! Бажаємо миру, процвітання та безпеки нашій державі. Нехай сила та відвага українських моряків завжди захищають наші моря та кордони! admin 07.07.2024
Днями в Київському військовому ліцеї був розміщений Державний символ України. Це стало можливим завдяки допомозі генерального продюсера продюсерського центру “Гармата”- Олександру Пушкіну та всій його команді, а також сприянню генерального директора ТОВ “ВедеВперед” та власнику торгової марки ТМ “PoliBest” – Володимиру Гаврилову. admin 05.07.2024
На вихідних відбулася захоплива футбольна зустріч між збірною командою Київського військового ліцею та збірною командою офіцерів по м. Києву. Матч пройшов у дружній атмосфері та продемонстрував високий рівень майстерності гравців обох команд. Дякуємо усім учасникам за яскраву гру та чудовий спортивний день! admin 01.07.2024