Неділя, 24 Вересня, 2023

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Найкращи з англійської мови

Проведено мовне тестування ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна

 

Значення англійської мови в сучасному світі настільки велике, що її знання не є розкішшю. Її вивчають скрізь: у школах, в університетах, на курсах, і  наш ліцей не є винятком у цьому процесі. Будь-яка освічена людина просто зобов’язана володіти англійською мовою, оскільки саме вона є ключем до подальшої самоосвіти та самовдосконалення.

Саме цим принципом користувалися наші ліцеїсти, беручи участь у мовному тестуванні за стандартом НАТО STANAG 6001 на базі Навчально-наукового центру іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського: Завіруха Кирило ( 4 рота 2 взвод), Кияниця Денис ( 4 рота 2 взвод), Дергаусов Олексій ( 4 рота 4 взвод), Череп Денис ( 5 рота 2 взвод), Веснянко Михайло ( 5 рота 4 взвод), Ференець Іван (5 рота 4 взвод), Волощук Антон (5 рота 4 взвод), Рижкін Ярослав ( 6 рота 4 взвод) та Покрова Михайло (6 рота 1 взвод).

Зазначене  тестування передбачало 4 види мовленнєвої діяльності: письмо, аудіювання,читання й говоріння. З усіма цими аспектами ліцеїсти  успішно впоралися та продемонстрували відмінний запас здобутих теоретичних знань та практичних навичок у галузі англійської мови.

Вважаємо, що досягнення наших хлопців – це вже значний внесок у їх успішне майбутнє. Побажаємо їм подальших досягнень і підкорення нових вершин!

 


ЛІЦЕЇСТИ НОК КВЛ ВИВЧАЮТЬ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ ДИСТАНЦІЙНО

У зв’язку з оголошеним карантином ліцеїсти Навчально-оздоровчого комплексу вивчають англійську мову дистанційно. Вчителі спілкуються с ліцеїстами в телефонному режимі, а також використовуючи Viber та електронну пошту. Для повторення, вивчення та опрацювання матеріалу, а також для виконання домашніх завдань ліцеїстам пропонуються посилання на YouTube та інші сайти, за допомогою яких можна самостійно вивчати англійську мову:
s://www.eslfast.com
s://www.englishclass101.com
s://www.esl-lab.com/
s://www.bbc.co.uk/learningenglish/english/features/6-minute-english
s://www.ezslang.com/
//www.repeatafterus.com/
s://www.talkzone.com/
Для перевірки вчителем виконання завдань ліцеїсти не лише відсилають опрацьовані вправи, а ще й проходять тестові завдання, які вчителі обирають (або самостійно створюють) для них. Одним з ресурсів для такого виду контролю є сайт naurok.com.ua.


КРАЩІ ЗНАВЦІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В НАВЧАЛЬНО – ОЗДОРОВЧОМУ КОМПЛЕКСІ

8 РОТА (9 КЛАС)

Бобко Ярослав;
Земенко Дмитро;
Курилович Владислав;
Мотков Максим;
Плакса Гліб;
Шейко Владислав;
Железняк Богдан;
Акімов Максим;
Талайчук Богдан;
Семеха Максим;
Тулусяк Сергій;
Хомич Давид;
Жашкевич Олександр;
Крюков Ярослав;
Мамаєв Тамірлан;
Черчик Владислав.


ВПРОВОДЖЕННЯ НОВИХ ЗАСОБІВ ІЗ ВДОСКОНАЛЕННЯ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У НОК КВЛ

10 БЕЗКОШТОВНИХ РЕСУРСІВ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НА ТЕМУ: ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В НАВЧАЛЬНО – ОЗДОРОВЧОМУ КОМПЛЕКСІ

КРАЩІ ЗНАВЦІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В НАВЧАЛЬНО – ОЗДОРОВЧОМУ КОМПЛЕКСІ

ПЕРЕЛІК РЕЧЕНЬ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ЛІЦЕЇСТАМИ У НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

ПОРАДИ ЛІЦЕЇСТАМ НАВЧАЛЬНО – ОЗДОРОВЧОМУ КОМПЛЕКСУ ЩОДО ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ