МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПОКРАЩЕННЯ НАВЧАЛЬНО-МАТЕРІАЛЬНОЇ БАЗИ ЛІЦЕЮ

На території Київського військового ліцею імені Івана Богуна завершились ремонтні роботи в приміщенні з басейном. Наразі відбувся попередній запуск систем для перевірки роботи басейну з випробувальним терміном перед його безпосередньою експлуатацією. Цей задум керівництва ліцею був втілений у життя завдяки фінансуванню командування Сухопутних військ та допомоги Громадської організації «Волонтерська допомога Донбасу». Басейн обладнаний сучасною системою очищення та підігріву води. Середня глибина 2 метри 20 сантиметрів, довжина – 12 метрів, ширина – 5 метрів 40 сантиметрів. Такий подарунок славетним ліцеїстам-богунцям, нащадкам козаків-характерників, буде корисний як найкращий спосіб профілактики захворювань і зміцнення здоров’я, що значно покращить працездатність та позитивно впливатиме на розвиток м’язової та дихальної системи. Основні завдання та цілі плавання: загартування та удосконалення фізичної форми військової молоді, вдосконалення форм і методів навчання плаванню, розробки педагогічно ефективних методик і технологій проведення занять з плавання, оволодіння ліцеїстами спеціальними знаннями, життєво важливими руховими навичками та прикладними вміннями в галузі плавання. Будучи однією з форм організації фізичної підготовки в умовах військового ліцею, водне середовище виступає як багатофункціональний тренажер, вкрай необхідний для гармонійного розвитку майбутніх офіцерів Збройних сил України та популяризації здорового способу життя.

 

З ТУРБОТОЮ ПРО ЗДОРОВ’Я ТА ЯКІСНУ ФІЗИЧНУ ПІДГОТОВКУ ЛІЦЕЇСТІВ КВЛ

Спортивна база Київського військового ліцею імені Івана Богуна поповнилася мобільним спортивним комплексом INTER ATLETIKA.

Розроблений за участі провідних інженерів-конструкторів, дизайнерів, спеціалістів з CrossFit спеціальний мобільний комплекс можна перевозити та здійснювати тренування на різних локаціях.

Встановлений у КВЛ багатофункціональний спортивний комплекс призначений для спортивних занять на вулиці та дає змогу займатися одночасно всьому взводу під час уроку та у вільний час.

ПОПОВНЕННЯ АВТОПАРКУ

Згідно із розпорядженням начальника ЦАВТУ  (Наряд №5 від 02.01.2019 року) автопарк Київського військового ліцею імені Івана Богуна поповнився автобусом марки «Еталон».

Автобус пасажиромісткістю 37 осіб буде використовуватись для потреб вихованців ліцею, зокрема для дальніх поїздок,  таких як відвідування вищих військових навчальних закладів України, екскурсій та поїздок за межі Київської області.