Неділя, 24 Вересня, 2023

МАТЕМАТИКА

У РАМКАХ ТИЖНЯ МАТЕМАТИКИ

Математика, що є найдавнішою з усіх наук, разом з тим залишається завжди молодою наукою, яка бурхливо розвивається та весь час розширює галузі свого застосування.

До предметного тижня математики, що проходив з 7 по 12 лютого 2022 року в Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна, учителі  Возна Л.П. та Станкевич О.О.  намагалися залучити якнайбільше  ліцеїстів до участі в ньому.

Взявши активну участь у тижні математики, ліцеїсти переконалися  в її несподіваності, красі, чарівності.

Метою організації й проведення різних заходів під час предметного тижня були:  пропаганда математичних знань;  підвищення інтересу ліцеїстів до математики, розвиток ініціативності учнівської творчості;  виховання в ліцеїстів потреби використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації для поповнення та поглиблення знань.

У рамках тижня математики привернула увагу ліцеїстів інтелектуальна гра “Математичний турнір”, яка проводилася між ліцеїстами  7 та 8 рот  в середу та четвер (09.02 та 10.02). 9 лютого турнір відбувся між взводами ліцеїстів 71 та 81 (перемогли ліцеїсти 81 із рахунком 38,5 проти 38 балів), а також між ліцеїстами 72 та 84 взводами (перемогли – 72 із рахунком 36 проти 30 балів). 10 лютого – між ліцеїстами 74 та 82 (перемогли 74 із рахунком 36 проти 34 балів), між ліцеїстами 73 та 83 (нічия із рахунком по 34 бали).

Дуже цікаво було розгадувати математичні ребуси, а в конкурсі “Цікаве про Україну мовою математики” ліцеїсти дізнавались незвичайні факти про Україну, розв’язуючи завдання з математики.

Вразив конкурс буклетів із корисною інформацією, що можна використати для майбутніх ліцеїстів.

Ліцеїсти показали гарні знання, вміння та навички з математики. Найкращою винагородою для вчителів-організаторів предметного тижня були слова: «ЯК ЦІКАВО!»

Найкращі ліцеїсти з математики