ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулася чергова перевірка фізичної підготовленості особового складу.

Така перевірка здійснюється щокварталу першочергово з метою визначення рівня фізичної підготовки особового складу в процесі здачі контрольних нормативів. Вона є обов’язковою для кожного військовослужбовця відповідно до наказу МОУ від 05.08.2021 N225.

Перевірка фізпідготовки здійснювалася за віковими категоріями у вправах: підтягування на перекладині, біг на різні дистанції, згинання/розгинання рук в упорі лежачи та силова вправа для жінок-військовослужбовців.
Солдати та офіцери відповідально поставилися до виконання нормативів, прикладаючи максимум зусиль для отримання високих оцінок. Варто додати, що здатність виконувати встановлені нормативи з фізичної підготовки – основа підготовки кожного військовослужбовця Збройних сил України.

Для підтримки військовослужбовців у гарній фізичній формі в КВЛ щовівторка та щочетверга обов’язково виділяється час для фізичної підготовки та спорту. На території є спортзал із сучасними тренажерами, облаштований спортмайданчик зі штучним покриттям. Для тренувань завжди відкритий стадіон ім. Героя України Андрія Кизила.

Поділитись: