Сьогодні у Волинському обласному ліцеї імені Героїв Небесної сотні з посиленою військово-фізичною підготовкою на Всеукраїнському турнірі з футзалу імені Героїв Небесної Сотні, наша збірна команда з футболу зайняла ПЕРШЕ місце! Вітаємо переможців!
![](https://kvl.mil.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/signal-2024-02-23-135031_002.jpeg)
Сьогодні у Волинському обласному ліцеї імені Героїв Небесної сотні з посиленою військово-фізичною підготовкою на Всеукраїнському турнірі з футзалу імені Героїв Небесної Сотні, наша збірна команда з футболу зайняла ПЕРШЕ місце! Вітаємо переможців!