ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

13 вересня  особовий склад Київського військового ліцею імені Івана Богуна традиційно відзначили День фізичної культури та спорту  проведенням спортивних змагань між ліцеїстами.

За результатами змагань призові місця розподілилися таким чином: першість у естафеті 4*250 метрів здобула команда 2 навчальної роти ліцеїстів, ІІ  місце –  6 навчальна рота та ІІІ місце –  3 навчальна рота. У змаганні  з перетягування каната І місце виборола команда 6 навчальної роти, ІІ місце –  3 навчальна рота, ІІІ місце – 2 навчальна рота.  У загальнокомандному заліку спартакіади призові місця розподілилися таким чином: І місце виборола команда 2 навчальної роти, ІІ місце – 3 навчальна рота та ІІІ місце – 6 навчальна рота.

Під час змагань кращі індивідуальні результати з підтягування продемонстрували ліцеїсти: Куцко – 5 навчальна рота (45 разів ), Семеха – 2 навчальна рота ( 37 разів ) та Дігтяренко – 5 навчальна рота ( 36 разів ). У змаганні з бігу на 60 метрів кращі результати показали ліцеїсти: Полєвський (7.50 с.), Павленко (7.51 с.) та Чорний (7.70 с.).

13 вересня в Київському військовому ліцеї  імені Івана Богуна відбулася церемонія нагородження переможців серед ліцеїстів старшого курсу, молодший наразі проходить навчання на полігоні.

Очільник ліцею генерал-майор Ігор Гордійчук привітав команди та вручив кубки та медалі переможцям.

Нагородження ліцеїстів молодшого курсу відбудеться безпосередньо на полігоні.