КРАЩИЙ ВЧИТЕЛЬ

ФАТЄЄВА ОЛЬГА НАУМІВНА

             Вчитель географії та економіки, вчитель-методист, заслужений вчитель України

Фатєєва Ольга Наумівна працює вчителем географії та економіки у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна (КСВУ) з 1978 року. За роки роботи вона зарекомендувала себе ініціативним вчителем, має високу методичну та фахову підготовку, володіє всіма сучасними прийомами і методами проведення занять. В її діяльності  вдало поєднуються  принципи науковості та доступності у викладанні навчального матеріалу, використовуються різні прийоми роботи з  ліцеїстами на уроках та позаурочно, вміло використовуються диференційовані форми навчання ліцеїстів.

Творчо та цілеспрямовано працює Ольга Наумівна над підвищенням свого професійного рівня: відвідує уроки колег, з метою обміну педагогічним досвідом проводить майстер-класи для вчителів географії та економіки Печерського району та слухачів університету ім.Грінченка, бере участь у створенні та рецензуванні навчальних посібників, має журнальні публікації серії «Навколо світу».

В кабінеті географії  ліцею О.Н.Фатєєва створила своєрідну творчу лабораторію, в якій вже більше десяти років ліцеїсти працюють над науковими розробками по темі «Моя мала Батьківщина». За цією тематикою виконано серію робіт у Київській Малій Академії Наук (МАН), які було відзначено як кращі учнівські дослідження. Вихованці ліцею  щорічно стають переможцями – призерами МАН та олімпіад з географії Печерського району та міста Києва. Важливим напрямом роботи вчитель географії Фатєєва О.Н. вважає професійну орієнтацію випускників – щорічно до Військового інституту КНУ ім.Тараса Шевченка на відділення геодезії та картографії вступають випускники ліцею,поповнюючи лави військових професіоналів-картографів.

За відгуками навчальної частини, вчителів методичної комісії суспільних дисциплін, вчитель-методист Фатєєва Ольга Наумівна користується заслуженим авторитетом та повагою колег, випускників та батьків, є одним з найкращих вчителів ліцею. Вона вміє легко встановити контакт з вихованцями, привити їм інтерес до вивчення географії та економіки, веде активну позакласну роботу. За багаторічну плідну працю Фатєєву Ольгу Наумівну нагороджено медаллю «15 років Збройним силам України», «Знаком пошани» Міністерства оборони України, Знаком «Василь Сухомлинський» Міністерства освіти і науки України, Почесними грамотами Кабінету Міністрів України, Міністра оборони та Міністра освіти і науки України, подяками та грамотами Начальників КСВУ-КВЛ, керівників міста Києва, Печерського району, Київської Малої Академії Наук. Указом Президента України «За значний особистий внесок у науково-технічний та культурно-освітній розвиток Української держави» вчителю географії та економіки Київського військового ліцею імені Івана Богуна Фатєєвій Ользі Наумівні присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України».