ГУРТОК РУКОПАШНОГО БОЮ

Бондарєв Євген Олександрович, майстер спорту з карате, володар чорного пояса (2 дан). Тренер збірної України. Народився 22 березня 1986 року в Києві.
В 11 років вперше вступив до школи єдиноборств з карате, в якій займався до 20 років. У 15 років у складі збірної України з карате неодноразово ставав чемпіоном і призером різних чемпіонатів України, Європи та світу. У 18 років виконав звання майстра спорту України та неодноразово його підтверджував.

У 2004 році закінчив середню загальноосвітню школу. У 2005 році вступив до Національного університету фізичного виховання і спорту України на кафедру “тренер з обраного виду спорту”. Закінчив перший курс був призваний до строкової служби.
У 2006 році проходив строкову службу у ВВ України у спецпідрозділі “Тигр”, де одразу був відібраний у спортивну роту. За час проходження строкової служби неодноразово ставав чемпіоном з рукопашного та універсального бою серед інших полків і спецпідрозділів. Був нагороджений подякою за старанне виконання службових обов’язків головнокомандувачем ВВ України. Після закінчення строкової служби відновив навчання в НУФВСУ. У 2008 році заснував Громадську організацію Дитячий фізкультурно-оздоровчий центр “Якара”.
З 2010 року працюю в КВЛ ім. Івана Богуна керівником гуртка з рукопашного бою! За цей час Спортсмени ліцею неодноразово ставали призерами та чемпіонами національних змагань, чемпіонатів України та Європи!