НОВИНИ

ЗВІТНО-ВИБОРНІ ЗБОРИ ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ КВЛ ім.І.БОГУНА

ВИЇЗД ПРАЦІВНИКІВ КВЛ ДО КОВАЛІВКИ

7 червня 2022 р. вчителі та працівники КВЛ ім. Івана Богуна відвідали сучасне європейське село – Ковалівка Васильківського району, засноване ще у 1501р. на річці Кам’янка.

Працівники ліцею із задоволенням відвідали Свято-Анастасіївський жіночий монастир та храм Різдва Пресвятої Богородиці. На території монастиря розташовані пам’ятники святій великомученіці Тетяні, митрополиту Володимиру, храм святителя Спиридона Триміфунтського, сучасна гімназія й льодовий палай «Світанок».

Колектив ліцею вдячний начальнику КВЛ ім. Івана Богуна генерал-майору І.В. Гордійчуку за сприяння в проведенні цікавої та змістовної екскурсії.


ЗАСІДАННЯ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ КВЛ

12 грудня 2018 року в актовій залі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулися загальні профспілкові збори.

На порядку денному були обговорені питання внесення змін до Колективного договору між керівництвом ліцею та профспілковим комітетом ліцею на 2019-2020 роки, друге питання стосувалося організації святкування новорічних свят для працівників ліцею та проведення 26 грудня новорічних свят для дітей членів профспілкової організації, працівників ЗСУ та офіцерів.


ОГОЛОШЕННЯ

12 грудня 2018 року о 15.00 год в актовій залі ліцею відбудуться загальні профспілкові збори первинної профспілкової організації Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Порядок денний: Обговорення та внесення змін до Колективного договору між керівництвом Київського військового ліцею імені Івана Богуна та профспілковим комітетом Київського військового ліцею імені Івана Богуна на 2019–2020 роки.
Явка всіх обов’язкова.

Профспілковий комітет.


ЕКСКУРСІЯ СПІВРОБІТНИКІВ КВЛ ДО МІСТА КОРОСТИШІВ

19 жовтня 2018 року в останні теплі дні осені вчителі та співробітники Київського військового ліцею імені Івана Богуна взяли участь в екскурсії до м.Коростишів Житомирської області.  Культурна програма заздалегіть ретельно готувалась  головою профкому Бугілем В’ячеславом Миколайовичем.

Вчителі відвідали один із гранітних кар’єрів Коростишівського району,  на мальовничому краєвиді якого проходили кінозйомки першого українського фільму-фентезі –  «Сторожова застава». У Коростишівському парку культури оглянули галерею гранітних скульптур  Віталія Рожика.

Наприкінці екскурсії вчителі та співробітники відвідали католицький коростишівський храм та під керівництвом місцевого вчителя образотворчого мистецтва взяли участь в майстер-класі з виготовленню українських сувенірів.


ЗАСІДАННЯ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ КВЛ

10 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання профспілкового комітету Київського військового ліцею імені Івана Богуна, на якому були
присутні заступник начальника ліцею з навчальної роботи – начальник навчальної частини полковник Оржешко Д.В., начальник медичної служби – начальник медичного пункту старший лейтенант Тетьоркін А.І., члени профспілкового комітету Бугіль В. М. – голова комітету, Харченко В.О. – заступник голови, Томаш М.В. – секретар, члени комісії: Грищук А. В., Балашов О. О., Сахно А. В., Костенко М. П., Касяненько І. О., Тихонова Л. В.
На порядку денному були розглянуті важливі питання стосовно доплат вчителям-сумісникам, медичним працівникам та питання щодо внесення змін до колективного договору ліцею.
Дмитро Валерійович Оржешко проінформував присутніх про те, що вчителі-сумісники працюють на тих самих умовах, що й основні педагогічні працівники ліцею. Відтак, виникла необхідність перегляду умови колективного договору щодо доплат вчителям-сумісникам. Окрім цього, на засіданні комітету було порушено питання щодо внесення змін до колективного договору з приводу шестиденного робочого тижня не тільки під час навчального процесу, а й в канікулярний період як для вчителів, так і для вихователів навчальних рот.
Андрій Ігорович Тетьоркін підняв питання про необхідність повернення доплат медичним працівникам у зв’язку із безпосереднім контактом працівників санчастини з хворими, особливо під час сезонного спалаху інфекційних захворювань серед ліцеїстів.


Ознайомлення з визначними пам’ятками архітектури Чернігівщини

За ініціативи профспілкового комітету та підтримки керівництва Київського військового ліцею імені Івана Богуна 20 жовтня 2017 року, під час канікулярної відпустки, відбулася поїздка працівників ліцею до міста Козелець.

Це місто було вибране не випадково, адже Козелець відомий визначними пам’ятками архітектури, пов’язаними з родиною Розумовських. Серед них собор Різдва Богородиці, що є однією з найвизначніших пам’яток української барокової архітектури.

Під час поїздки були оглянуті найвидатніші місцевою архітектурні пам’ятки: садиба Покорщина, будинок полкової канцелярії у Козельці, Миколаївська церква, що була споруджена над берегом Остра на колишньому південному кордоні старовинної фортеці міста, Вознесенська церква тощо.

Красиві краєвиди, нові враження від відвідання, колективний спів під акомпанемент працівника КВЛ Михайла  Чигиринця сприяли чудовому настрою та викликали бажання для подальшого ознайомлення з родзинками української архітектури.